2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا کی پول میده😂

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

من ی مدت کار میکردم گذاشتم کنار 

اخه به سختی دانلود میشد نمیدونم بخاطر نت بود یا خود برنامه

بعضی وقتا بیشتر از ۲۴ساعت واریز طول میکشه باید صبر کنی

از دوران خوارزمشاهیان من در نی نی سایت خواننده خاموش بودم😂اگه دوست داشتی واس حل مشکلاتم ی صلوات بفرس🙃یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨
2740
اولین واریزمه، حداکثر چقدر طول میکشه؟؟؟

هفته قبل و این هفته تاخیر دارن مال من سه یا ۴ روز تاخیر دادن 

مثلا امروز مال بیست و هفتم رو وارون دیروز مال بیست و ششم رو

قبلا فرداش میدادن، این دو هفته با سه یا چهار روز تاخیر

آقا
میشه به منم یاد بدین

تو کانال روبیکا بزنی برا هر گیگ که از کانال دانلود کنن حدود هزار تومن میدن  سقف پولی که برا هر کانال توسط یه نفر دانلود بشه  بدن ۸ هزار تومنه 

ولی شاید چند نفر ،، نفری۸ گیگاز کانال دانلود کنن به ازای دانلود هر نفر۸ تومن بده

آقا
2706