2737
2739

یک جشن عروسی در شهر زرند کرمان به عزا تبدیل شد. آقای بخشی، رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری زرند گفت: حادثه سقوط خودرو حوالی ساعت ۲۳:۲۵ دقیقه پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه به این سازمان اعلام شد که گروه امداد و نجات این سازمان به محل حادثه اعزام و اقدام به خارج نمودن مصدوم حادثه نمودند.

وی با اعلام اینکه در اثر سقوط خودرو به دهانه پل تنها نو عروس زرندی در کابین خودرو گرفتار شده بود، گفت: نیروهای سازمان با همکاری اورژانس فرد مصدوم را از خودرو خارج و به مرکز درمانی اعزام کردند.

بخشی تصریح کرد: متاسفانه عروس جوان در بیمارستان و در بهترین شب زندگی خود تسلیم مرگ شد

خییییلی سختهههههههه😭خودش که رفت انشاالله جاش بهشت باشه

ولی برای همسرش  خانوادش خصوصا مادرش خیییلی سخته

خدا صبرشون بده

خدا بیامرزدش کاش عقد منم اینجوری تبدیل به عزام میشد

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اینطوری نگو🥺

بخدا راضی بودم 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
بخدا راضی بودم 

کاش اونی ک مجبورت کرد به زور سر سفره عقد بشینی حال و روزت رو که میبینه حداقل کمی عذاب وجدان بگیره به خاطر کارش ار خدا برات آرامش و صبر آرزو میکنم 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706