2733
2739

بنظرتون اکین کی روزد؟ من میگم مادرشو زد یا هم که کایا اومد نجاتشون داد و رابطه خودش فریدم اینطوری درست میشه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱

من خیلی وقته ندیدم سریالو😅

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بنظرم اصلن آکین نبود شلیک کرد یکی دیگ بود حلا یا مادرشو زد یا خوده آکین رو

یعنی کی بود ک شلیک کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱
2728

من از اون قسمت که پلین تو بیمارستان رفت دیگه نگاه نکردم چونکه سیران این همه کار باهاش کردن بعد اون قسمت داشت با فرید خوب میشد

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
من خیلی وقته ندیدم سریالو😅

خودمم چند قسمته ندیدم ولی قسمت امشب خوب بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از اون قسمت که پلین تو بیمارستان رفت دیگه نگاه نکردم چونکه سیران این همه کار باهاش کردن بعد اون ق ...

خودمم فقط قسمت دیشب رو دیدم .ق میشه گفت قشنگ بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740