2733
2739

همون تاپیکی که بازه.... امروز رفتم پیش قاضی دوتا شاهد هم بردم با خودم😔💔😭ولی خیلی نگرانم چیکار کنم .... سه تاپیک درباره گوشی بخونین تا متوجه بشین

اشتباه نکنم تو کشورای دیگه دفاع از خود محسوب میشه 

ولی تو ایران نه

بازم مطمئن نیستم 

انشالله همه چی حل شه برات

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه ازت شکایت کرده؟  چه پرو شده تو هم باید شکایت میکردی به جرم گوشی دزدی و چاقو کشی  شاه ...

ارهه شکایت کرده از آشناهامونم هست همسایمونم هست

فعلا که اون شکایتتش قوی تره برای محکوم کردن من

2738

ان شا الله خدایی که عدالتش به قدر ابدی طولانیه کمک کنه حق به حقدار برسه🌼

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

نذر صلوات کن از طرف یه شهید هدیه کن به امام زمان..... هر دوشون کمکت  می کنن...

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
2706