2737
2739
عنوان

گفت جدا شیم، بگین خوب جوابش و دادم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1803 بازدید | 83 پست
اونم این اخلاق و داشت یه بار تکرار کرد رفتم منت کشی ولی این سری تو یه دعوای خیلی مسخره حرف جدایی زد ...

با خودت صادق باش اگه مطمعنی اون ترو واسه خوواستن نمیخواد 

همین. بهانه خوبیه برای قطع رابطه حتی اگع درد بکشی .... 

فکر کن ب ازای هر ی روزی ک باهاشی ... بعد از کات ۳روز درد داری 

سه ماهه میشه ۹ماه درد 

اگه بشه ۱سال ممکنه تا ۳سال زندگیت سیاه بشه از درد جدایی و  خواستن و نداشتنش ..... 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم آدما با هم متفاوتند منم اوایل نمیزاشتم بره ولی اشتباه کردم اون هی پرروتر شد

دقیقا. من از همون آدمهاییم ک حاضرم پروووو بشه و خودشو از چشم بندازه بره ..... 

تا اینکه تو اوج خوشیمون بره و یه عمر حسرته نداشتنش برام بمونه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2738
خوب جوابش و دادم؟ یا باید چیز دیگه ای میگفتم؟🥲

خوب جواب دادی

تو این جور مواقع باید جوری رفتار کرد ک طرف بفهمه اهمیتی نداره برات

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ممنونم عزیزم چون خودشم هیچ خبری نبود ازش ولی از من توقع داشت🥲

دقیقا

ایشون دوستتون نداشتن 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

خوب جوابشو دادی آفرین

من خودم بشخصه از مردای بالای ۲۸ و ۳۰ حالم بد میشه

اگه خواستی باز وارد رابطه ای بشی اولویتت با مردایی که سنشون نزدیک به خودته باشه.

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
2706