2737
2739
عنوان

اونجایی فهمیدم زندگیمون تموم شده…

217 بازدید | 17 پست

که به خودم اومدم دیدم چندین وقته یه عکس دونفره نداریم نه دونفره حتی یه عکس دست جمعی که ما پیش هم نشسته باشیم کنارهم باشیم

چقد این لحظه ها که چشمات باز میشن تلخه و مجبوری این رو بپذیری 

موضوع فقط عکس نیست خیلی چیزا عوض شده

من که همه عکس هامون رو قاب کردم تو اتاقمه فقط خودشو کم دارم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفم😔

💔🖤

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
🥺🥺🥺🥺

🙂

2738
درک میکنم اما چرا اینجوری شد؟ مشکل رو پیدا کنید بعد ریشه یابی کنید حل میشه با کمک مشاور

کلا از دوتا دنیای متفاوتیم

دوتامون خوبیم اما نمیتونیم همو درک کنیم

ما فقط عکس نبست موضوع اینه که از هم فاصله گرفتیم

میدونم منظور منم همون بود 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2706