2733
2734

شما چیکار می‌کنید که یکم تخم مرغ آبپز قابل تحمل‌تر شه. من حتی به زور قورتش میدم.

یا فیله رو چجوری مزه دار میکنید که هم رژیمی باشه هم طعمش بهتر شه بعد از گریل؟

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

من روی تخم مرغ فلف سیاه و پودر آویشن میزنم 

با زیتون و گوجه خیارشور میخورم 

فیله هم معمولا آب پز میکنم اگر بخوام گریل کنم از صبح میذارم تو آبلیمو زعفرون فلفل سیاه نمک پیاز و فلفل دلمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تخم مرغ ابپز که خیلی خوبهههه میتونی با پودر اویشن ،فلفل سیاه و نمک اضاف کنی بخوری 

فیله هم مزه دار کن با پیاز و فلفل دلمه ،ادویه بعد دو ساعت حداقل بمونه تو مواد یه کوچولو ابلیمو بزن بعد بزار بخار پز بشه 

تخم مرغ ابپز که خیلی خوبهههه میتونی با پودر اویشن ،فلفل سیاه و نمک اضاف کنی بخوری  فیله هم ...

وای نه از سفیده متنفرم. شاید نثلا یه دونه‌ش خوب باشه ولی چندتا سفیده اصلا حالم بد می‌شه همیشه

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.
2740