2733
2739

به شوهرم گفتم نمیخوام با اون دوست که باعث خیانتت شد  مغازه بزنی(الان خیانت نکرده  یه سال پیش بوده اشتی کردیم ) ،گفت معلوم نیس هیچ تا اونموقع تو باشی یا نه منم گفتم  کی جدا میشیم همین هفته جدا شیم پاشدم چمدونم برداشتم گفتم بگو کی بریم شهرم .. گفتم نمیکشم دیگه از این جهنمی که هر لحظه انگار تو میدون مین هستم انگار رو طنابم هر روز ترس استرس جدایی من مرد نیم بند نمیخوام بابا تا کی اینجوری دو دل بابا من نمیخوام دیگه نمیکشم خدا شاهده ده سالههه هر روز تن بدنم داره میلرزه از استرس اینکه جدا میشم نمیشم 

شب که اومد گفت با تو باشم باید دخترا اطرافم ببینم اه بکشم .. منم واقعا خوب خوشکلم ..اما گفتم رفتم سردوز خریدم باهاش کار کنم تو خونه نداشتی ،خواستم هر کار کنم نذاشتی ،که حداقل با پول خودم به خودم برسم  حتی بعد اشتی بعد خیانتش قرار بود بذاره برم سر کار بازم نذاشت من امروز باز به چشم میدیدم .. 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

عزیزم من بارها بهت گفتم الانم میگم این شوهر برات شوهر بشو نیس ایشون آخرش طلاقت میده. اون روزی که گفتیم برنگرد بهت خیانت کرده ، خرجی نمیده ، تحقیرت میکنه گفتی نهههههه به زندگیم فرصت بدم. اینقدر فرصت بده به زندگیت تا ایشون یه هوو بیاره بالا سرت 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از این مرد  جدا بشی  پشیمون شی!!!!

اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

2740
😐پشیمونی دیگ کجاش بود ؟وقتی کع تو به یه ورشی پشیمونم حالا میخوای بشی

ببین من بیرون میرم انقد ازم تعریف میکنن نشده یار برم بیرون ارم تعریف نکنن عکسم بدارم ؟ 

اخه دوستش دارم خیلی وابستم بیشتر و اینجور مواقع ادم چشماش به بدیا بستس و بدترین درده 

خب دوسش داری بشین بکش دیگه 

چرا تاپیک میرنی گلم 

ببخشیدا اینجوری گفتم ولی با حرفات حرص میدی ادمو 

دوسش داری بشین و صداتم درنیار

باشه تو خوبی...
ببین من بیرون میرم انقد ازم تعریف میکنن نشده یار برم بیرون ارم تعریف نکنن عکسم بدارم ؟ 

ربطی ب عکس و خوشگلی نداره 

مثل بچه های ۱۳,ساله حرف نزنید 

ادم چشم و دل سیر زشت ترین زنم داشته باشه خیانت نمیکنه شوهر شما یک هوله تمام عیاره

باشه تو خوبی...
خب دوسش داری بشین بکش دیگه  چرا تاپیک میرنی گلم  ببخشیدا اینجوری گفتم ولی با حرفات حرص م ...

نه اون گفت دو دلم فقط داشت لفت میداد این منم که دارم میکشمش پا طلاق میترسم پشیمون بشم چون واقعا نمیکشم نمیدونی چه دردی داره این نشخوار دهنی من مریصم  بخدا قسم که این نشخوار ذهنی بدتر از این بیماریام زجر کشم کرده کاش بمیرم راحت شم 

کسی که خیانت می‌کنه دیگه نمیشه اون آدم قبل 

چون مثل دزدی میمونه که ترسش از دزدی کردن ریخته با خیانت و شک اصلا نمیشه نرمال زندگی کرد شک و خیانت آدم رو از پا در میاره زندگی بعدش میشه مثل مرگ تدریجی 

همون پارسال باید ازش جدا می‌شدی 

شوهرت علاوه بر پرو بودن طلبکارم هست 

خودتو و جوانیتو نجات بده ارزش بزار برای خودت حتی اگه قرار باشه سختی بکشی سختی کشیدنت موقتیه 

از بودن باهاش چه خیری میبینی که طلاق بگیری نتونی زندگی کنی عزیزم 

تو طردش کن قبل از اینکه طرد بشی 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
2706