2737
2734

اگه کسی بره حموم و از بخار حموم قلبش بگیره، چشماش سیاهی بره، بیحال بشه، و تهوع بهش دست بده، اینا علائم چیه؟؟؟ چرا اینجور شده؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

فشارش افتاده

فک کنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخار اب گاز تولید میکنهو مسمومیت میاره، باید پنجره حمان رو باز بزارید یا اینقدر حمام رو بخار دار نکنید

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

من‌زیاد که میمونم‌ابگرم‌میگیرم‌به‌خودم‌اینجوری میشم

مجرد بود دوبار اینجوری شدم مامانم ترسید کلی دکتر و ام‌ارای برد هیچیم نبود خداروشکر

تو حموم درو باز میذارم ابم جوش نمیکنم‌دیگه‌قبل حمومم یه چیز شیرینی میخورم

زیاد تو حمام بودی ؟ مثلا دو ساعت ؟

نه، نیم ساعت

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2740
خب حتما خیلی تو حموم مونده با اب داغ 

تازه بخار حموم مثل باران اسیدیه 

یعنی اسیدی هست و خب زیاد بخونید طبیعتاً حالتون بد میشه 

(شیمی کنکور )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
بخار اب گاز تولید میکنهو مسمومیت میاره، باید پنجره حمان رو باز بزارید یا اینقدر حمام رو بخار دار نکن ...

چرا؟؟ چه گازی تولید میکنه بخار حمام؟ 

من‌زیاد که میمونم‌ابگرم‌میگیرم‌به‌خودم‌اینجوری میشم مجرد بود دوبار اینجوری شدم مامانم ترسید کلی دکت ...

آها، ممنونم گلم

من اینجوریم 

بخاطر اینکه آب داغ خیلی باز میکنی و زیاد زیر دوش آب داغ وایمیستی 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
آب گرم کن تو حمام نیست ؟ یا جایی که گازش بپیچه داخل حمام ؟

نه اصلا

2706