2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگ اعتقاد مذهبی دارید نرید عمه خواهر و..فرق نداره نسبت 

حکم خدا ارزشمندترین چیزه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

با توجه به سبک عروسیتون

مختلط با حجاب داریم

مختلط بی حجابم داریم 

این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
2740
اگ اعتقاد مذهبی دارید نرید عمه خواهر و..فرق نداره نسبت  حکم خدا ارزشمندترین چیزه

این میشه اعتقاد مذهبی افراطی که متاسفانه کسایی که این اعتقادو دارن هم کم نیستن

کسی که معتقد باشه میره منتهی با لباس شیک و پوشیده 

کت شلوار محلسی چیزی ....

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
این میشه اعتقاد مذهبی افراطی که متاسفانه کسایی که این اعتقادو دارن هم کم نیستن کسی که معتقد باشه می ...

حکم خدا اینو میگه؟احکام الهی رو سرچ کنید متوجه میشید حالا شما افراطی بدونید مهم نیست مهم رضایت خداست کسی که مذهبیه هدیه اش رو میفرسته محترمانه ام تبریک میگه ولی جایی که اصول خدا رعایت نمیشه اونم عمدی نمیره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
آیا لحظه جان دادن شب اول قبر قیامت  هم اونوقت اوکی هستین. شماچجورمسلمونی هستین

عزیزم کلن خانواده ما این طوری هستن ......

منم خودم واقعا به روسری اعتقاد چندانی ندارم وگرنه سرم میکردم

عزیزم کلن خانواده ما این طوری هستن ...... منم خودم واقعا به روسری اعتقاد چندانی ندارم وگرنه سرم میک ...

عزیزم هرکس مسئول اعمال خودش است الان توعاقل وبالغ هستی. واجبات رابه اسم اعتقاد تفسیرنکنید. حجاب واجب است اعتقادنیست که