2737
2734

روحش شاد و یادش گرامی

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ۴۳روزه پدرم فوت شده 

مادرم هم فوت شده 

خودم هم تک فرزندم

سخت خیلی سخت 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

بنظرم ادم چیزی که دوستش داره رو میترسه از دست بده و از بدشانسی اتفاق میوفته ولی از چیزی بدت بیاد  انگار تا اخر عمر ولت نمیکنه . یه سری ادمها دوروبر من هستن و بودنشون واسم ازار دهنده هستن و هروز سالمتر از روز قبلن. و انگار نمیخوان تشریف ببرن انگار تا اخر عمر باید تحملشون کنم

2740
روحشون شاد . هردوشون مریض بودن؟ با فامیل ارتباط ندارین؟

مادرم بیماری لوپوس داشت

پدرم سکته مغزی شدند .

فامیلم بینهایت هردو طرف کم جمعیت هستیم خیلی و دور از من هستند .

اما فامیل همسرم خیلی زیادند منتهی رفت و آمدمون کم هست 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
منم ۴۳روزه پدرم فوت شده  مادرم هم فوت شده  خودم هم تک فرزندم سخت خیلی سخت

چیکارمیکنی عمع خاله دایی کسی وداری

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
چیکارمیکنی عمع خاله دایی کسی وداری

ازدواج کردم دوتا بچه دارم اما خب خیلی سخت خیلی

ازدواج کردم دوتا بچه دارم اما خب خیلی سخت خیلی

چون تک فرزندی سخته معذرت میخوام اگه آذیت میشین .آخه میخوام پسرم تک فرزندباشه ..میگم نکنه ماهم بمیریم اینم اذیت ..ازمزایاش بگین ازبدیش بگین ..اگه بتونین نصیحت بکنی به عنوان تک فرزنرگد بهم چی میگی

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
چون تک فرزندی سخته معذرت میخوام اگه آذیت میشین .آخه میخوام پسرم تک فرزندباشه ..میگم نکنه ماهم بمیریم ...

اینکه اینکار در حقش نکن .....

من مشکل مالی ندارم هیچی خونه چندتا چندتا ماشین اما باورت میشه قرص های افسردگی میخورم ترس از آینده و تنهایی اینکه یک خونه نیست و ندارم ک وقتی دلم گرفت بدونم در روش باز یکی لااقل حرفهام گوش میده ....

خودم دوتا دارم اگر می‌تونستم و مشکل ناباروری نداشتم بدن شک بیشتر میاوردم 

2706