2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با تمام توانت تلاش کنی برای بهتر شدن اوضاع مطمئن باش خدا بی نتیجه نمیذاره

باید تا ته تهش ادامه بدی، کم نیاری وگرنه بی نتیجه می مونه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731
اگه با تمام توانت تلاش کنی برای بهتر شدن اوضاع مطمئن باش خدا بی نتیجه نمیذاره باید تا ته تهش ادامه ...

تلاش کردم یه هفته دیگه کنکورمه:) امیدوارم بشه 

خیلی خسته ام 

تلاش کردم یه هفته دیگه کنکورمه:) امیدوارم بشه  خیلی خسته ام

هر چیزی که پیش بیاد بدون بهترینه، بسپار به دست خدا خودش برات هر چیزی که به صلاحته رو رقم میزنه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2740
تلاش کردم یه هفته دیگه کنکورمه:) امیدوارم بشه  خیلی خسته ام

منم کنکوری ام:)

نگران نباش خدا هوامونو داره..

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️   https://abzarek.ir/service-p/msg/1834389
تجربی

حیح منم🥲

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2706