2737
2734
عنوان

کیا اضافه وزن دارن و تو اقدامن؟

76 بازدید | 9 پست

نتیجه گرفتین یا نه؟

حدود ۱۰  ۱۵ کیلو باید وزن کم کنم 😑۵ روز عالی پیش میرم ۳ روز پدر معدمو در میارم با پر خوری..

از یه طرف تو اقدام هم هستم دکتر گف برای نتیجه بهتر وزنت کم کن😂.کیا مثل من تو این مخمصه گیر افتادن؟😂😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

من یکسالی دکترم گفت وزنت باید بیاد پایین۲ماه ۸کیلو کم کردم ماه سوم باردار شدم دکترم گفت تاثیر  کم‌کردن وزن خیلی زیاده

فست فود و نوشابه و شیرینی و کلا گذاشتم کنار

پیادع روی رقص و خیلی انجام میدادم شبا برنج و حذف کردم تا هفته ۴بارداریم رژیم بودم😂

من یکسالی دکترم گفت وزنت باید بیاد پایین۲ماه ۸کیلو کم کردم ماه سوم باردار شدم دکترم گفت تاثیر & ...

وااایییی پس من هر چه زودتر باید بفکر کم کردن اضافه وزنم باشم.دلم خیلی نی نی میخاد🥲🥺

خدا برات نگهش داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااایییی پس من هر چه زودتر باید بفکر کم کردن اضافه وزنم باشم.دلم خیلی نی نی میخاد🥲🥺 خدا برات نگهش ...

ممنونم انشالله به حق علی خیلی زودم شما باردار میشی

من خیلی سر سری گرفتم همش میگفتم حالا بعده رژیم میگیرم ولی دیگه دکترم گفت باید بیای واسه درمان نازاییاگه نشی این تلنگر شد وزن کم‌کردم 

2728
ممنونم انشالله به حق علی خیلی زودم شما باردار میشی من خیلی سر سری گرفتم همش میگفتم حالا بعده رژیم م ...

رژیمت سالم خوری بود دیگه درسته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم انشالله به حق علی خیلی زودم شما باردار میشی من خیلی سر سری گرفتم همش میگفتم حالا بعده رژیم م ...

فداتشم ممنونم جانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیزم 

انشالله بسلامتی نی نی بغل بگیری گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ممنونم عزیزم انشالله قسمت شما بشه خیلی زود  ولی هرچی بیخیال تر باشی زودتر اتفاق میفته

اره حرفت درسته مچکرم بانو

1
5
10
15
20
25
30
35
40