2737
2739
عنوان

خانومایی ک سزارین کردین بیاین لطفا

134 بازدید | 14 پست

خانوما من ماهای اخرمه ۱۹ سالمه از درد طبیعی وحشت دارم و باعث میشه اندام تناسلی خراب شه و متاسفانه خیلیارو دیدم رو همین مورد زندگیشونو بهم زدن.

خاستار سزارینم فقط میترسم نشه شکم بند بست و شکمم افتاده بشه البته پوستم سفته 

نترس شکم اول خودش زود جمع میشه.من شکم بند نبستم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از زایمان طبیعی اصلا ترس نداشته باش

بعد از سزارین باید یه مدت فقط،دراز بکشی روی تخت 

با هر نشستن و بلند شدن درد میکشی

ممکنه بخیه ها باز،بشن

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

همه چیز بستگی به بدن خودت داره من سزارین کردم شکمم اصلا جمع نشد بااینکه بستمش. خواهرم دوتا طبیعی آورده میگه بدنم مثل قبل بارداریمه هم ناحیه خصوصیش هم اندامش.

زایمان طبیعی با بی‌دردی اپیدورال خیلی راحت و بدون درد و عوارضه خودم میخواستم همینطوری طبیعی زایمان کنم با اپیدورال ولی متاسفانه به خاطر وضعیت پسرم اورژانسی سزارین شدم. من به شخصه از سزارین راضی نیستم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2738
من و دکتر تجویز کرد وقتی از اتاق عمل اومدم بیرون برام شکم بند بستن و پاهام رو جوراب واریس بستن . خیل ...

چقد هزینش شد

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای شنیدن صدای قلب نی نیم یه صلوات بفرستید🤍🌱روزی تمام منتظرا🤍🌱         الهم صله الله محمد وال محمد🤍🌱
شما چن سالتونه؟من اخه اصلا نمیخام سر طبیعی با همسرمم ب مشکل بخورم

اینهنه آدم طبیعی میارن مگه همه به مشکل میخورن؟ شما تجربه‌ت کمه یه چیزی گفتن تو هم باور کردی. اولا اینکه دکتر بخیه میزنه و دوباره مثل قبل تنگ میشه پس گشاد نمیشی دوما رد بخیه‌ی طبیعی اصلا نمیمونه ولی رد بخیه سزارین تا ابد میمونه من شکمم زشت شده خودم هم دوسش ندارم بااینکه هم دکترم خوب بود هم بیمارستان خصوصی رفتم. زایمان ربطی به سن نداره فقط آمادگی جسمانی میخواد فامیل ما دخترش تو ۱۸ سالگی به راحتی زایمان طبیعی کرد ولی من تو ۲۸ سالگی طبیعی نشد زایمانم و سزارین شدم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2706