2733
2739

اصلا پوست شفاف نقص ها رو زیبا جلوه میده

موی خوش حالت چهره رو زیبا می‌کنه 

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونی که دندونای خوبی نداره معتقده دندون بیشترین تاثیر رو داره

اونی که بینی خوبی نداره معتقده بینی

همه رو نداشته هاشون متمرکزن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
همش به این نیست  چهره باید خوش حالت باشه که به دل بشینه

من چهره ام خوبه 

پوستم بد 😢

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
اونی که دندونای خوبی نداره معتقده دندون بیشترین تاثیر رو داره اونی که بینی خوبی نداره معتقده بینی ...

دقییقا

2740
من چن وقته دارم رو مزوژل تحقیق میکنم  به نظرت خوبه انجام بدم یا بد میشه؟

نمی‌دونم چیه 

الان که کرم پودر و کاور ماور و اینا چاره ست واسه پوست  چهره ت خوبه که خیلی عالیه گلم

چهره ام عالی نیست 

متوسطه