2737
2734
عنوان

من دوتا خواهرشوهر دارم

143 بازدید | 10 پست

که یکیشون خیلی اسباب بازی واسه بچم میخره خیلی اهمیت میده 

ولی اون یکی اینجوری نیست اهمیتم نمیده اصلا براش مهم نیست 

بعد انتظار داره مثلا عیدیش یا کادو تولدش با خواهرش یکی باشه نباشه اخماشو میندازه و تا یه مدت اخمالوعه 

هر دوشونم تقریبا یه سنن با یه سال اختلاف و همسن مادر منن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این یکی خواهرشم سریع طرف خواهرشو میکنه میگه چرا به فلانی این کادو را دادید ناراحت میشه 

به اونم اندازه اون کم بدید که دیگه دخالت نکنه 😂😂 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728

خواهرشوهرات همسن مادرت هستن بعد بهشون عیدی و کادو تولد میدی؟؟؟

درامداشون یجوره

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

رک بهش بگو

بگو فلانی خیلی برام زحمت میکشه دوست دارم یه جوری جبران کنم

یا اینکه یه کادو اضافه به اون یکی بده بگو از طرف بچه ام که عمه مهربونشو خیلی دوست داره

ولی هدیه ای  که خودت میدی یه اندازه بهشون بده

2738
خب عیدی مثل هم بگیر و یه وقتهایی محض تشکر به اسم بچه ت یه چیزهایی واسه عمه مهربونه بگیر

اون کارم کردم میگه چرا به اون میدین به من نمیدین 

حالا خودش به بچه من عیدی نمیده ها به خودم که هیچی بعد انتظار داره ما عیدی بدیم  کمم نباشه