2733
2739
عنوان

فهمیدم تو ی رابطه چهار سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 2391 بازدید | 99 پست
تنها کسی که اینجا درکت می‌کنه فقط منم چون تو شرایطت بودم!ولی تحمل کن و فراموش کن که بدتر از اینم تجر ...

چیکار کنم فراموش کنم؟

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ینی یکیو بخوان سریع باهاش وارد رابطه میشن؟

ببین از عشق خودم بگیر تا بقیه تمام پسرا بقیه دخترا برا وقت گذرونی میخوان همین واین میدونن دخترا پا میدن قبل هرچی تحقیق کن مجرد باشه بعضیام براشون مهم نیس طرف زن دارع دوست دختره داره عادی شده توجامعه و برای خیلیا و این میگم خودت گیر یه نفر ننداز ک فرداش بگی چرا با یکی بود بامنم بود من خودم ۱ سال قهر اشتی داشتیم خوبع دخترا فامیل اشنا پیام میدادن ب عشقم عشقمم میگفت همتون فقط وقت گذرونید برامن پس بیخیال من باشین میگفتن مهم نیس عشقتم باشه ماهم باشیم😐😑

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنم فراموش کنم؟

اینا تجربیات خودمه!

البته اینو بگم تااا زمانی که عقد نکرد نتونستم کامل فراموش کنم!انکار یه تیکه از وجودم ازم جدا بود

آهمگ غمگین گوش نده!بهش پیام نده!عکساشو نبین!جایی که حرفشه از اونجا بلند شو!در موردش با کسی حرف نزن!خیال‌پردازی نکن🛑به هیچ وجهههه اینکارو نکن چون مهمترینه(خیال‌پردازی)

این حرفارو رو هوا نمیگم تکش رو با پوست و استخون درک کردم

2731
بله دقیقا عشقی ک بهش میدادم واقعی و زیاد بود و کلا لذت میبرد و غبرمستقیم امیدوارم میکرد و دیگ منم ...

ببین من دقیقا عین این جریان رو دیدم.منتها دختره مجرد و مرده متاهل بود.منتها تو اون جریان هم دختره هم مرده آشغال بودن.اما شما واقعا بیگناه هستی.چه میشه کرد الان خیلیها اینجور شدن.فقط ولش کن.حیف تو نیست؟؟؟

ببین از عشق خودم بگیر تا بقیه تمام پسرا بقیه دخترا برا وقت گذرونی میخوان همین واین میدونن دخترا پا م ...

اره من از خودش پرسیدم گفت نه دیگ از باید میپرسیدم🥺🥺🥺

ن من هیچ وقت دلم نمیاد رابطه ی دختر یا زندگی ی زنو خراب کنم اون ببخشیدا خرابن

2740
اینا تجربیات خودمه! البته اینو بگم تااا زمانی که عقد نکرد نتونستم کامل فراموش کنم!انکار یه تیکه از ...

همشو انجام میدم مو ب مو 

چقدر تو منی

عکساشو امروز پاک کردم

تو خونمون راجبش حرف زده میشه چون دوست صمیمی داداشمه ولی خب دیگ گوش نمبدم

و اینکه اسی من توی سن نوجوانی دچار این عشق شدم شاید الان که۲۰سالمه و عاقل تر شدم فراموش کردنش رواحت ...

من ۱۷سالمه میرم تو ۱۸ و خب سخته واسم خیلی

ببین من دقیقا عین این جریان رو دیدم.منتها دختره مجرد و مرده متاهل بود.منتها تو اون جریان هم دختره هم ...

شما نمیدونبد من چقدر دوسش دارم چقدر دیوونشم😭🩷

دخترا همیشه دنبال این چراهان تو رابطه ولی اینو بدون خیلی از کارای پسرا دلیل خاصی نداره ی کاری کرده

ی کارش منو نابود کزدددد😭😐

2706