2733
2734
عنوان

فهمیدم تو ی رابطه چهار سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 2384 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهات دوست بود دوسال ؟ شما مدام پیام میدادی ایشون جواب میداد؟ ابراز احساسات میکردی متقابل میگفت منم؟ ...

ن دوست نبود

اره جوابمو میداد مدام چت میکردبم

ن ابراز احساسات نمیکرد منم نمیکردم ولی میدونست دوسش دارم بهم میگفت اهل رل و اینا نیستم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
همیخوره باید قبل اینکه آبروریزی بشه بیخیال بشه

چ جرئتی داشته خدایی

مگ آدم با رفیق برادرشم میره تو رابطه آخه

تازه اونم رابطه ای ک پسره طرفو نمیخواد

اسی دعا کن داداشت هیچ وقت نفهمه

2731
هزاربارگفتم دوست پسرداشتن باپسرابودن عاقبت نداره اگه برازدواج عاشقین زودازدواج کنین یعنی چی چندماه چ ...

من رل نبودم باهاش

ن دوست نبود اره جوابمو میداد مدام چت میکردبم ن ابراز احساسات نمیکرد منم نمیکردم ولی میدونست دوسش د ...

در کل آدم عوضی ای بود توام بیخیال شو

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
دقیق

ادم باازدواج که متعهدمیشه خانواده تشکیل میده مطمئن نیس تااخرپبش بره این دوستی هاچطورمیخوادبه ازدواج ختم بشه مخصوصااینکه مردایکی خوشگلترببینن عاشق اون یکی میشن

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔
واقن پسرا رو درک نمیکنم  قصد خدا چی بود اینا رو افرید  اینا رو ننه هاشون به دنیا نیاو ...

حق به توان صد هزار

ن دوست نبود اره جوابمو میداد مدام چت میکردبم ن ابراز احساسات نمیکرد منم نمیکردم ولی میدونست دوسش د ...

چند سالته ک ی رابطه ی بی هدف رو ادامه دادی؟

من دارم تغییر حنسیت میدم و به عنوان ی مرد بهت میگم ک هیچ وقت دوستی بین دختر و پسر نمیتونه ی دوستی معمولی باشه

بجای این چرت و پرت ها آیندتو بساز چون بعدا خیلی بد پشیمون میشی

2706