2733
2734
عنوان

فهمیدم تو ی رابطه چهار سالس

2339 بازدید | 99 پست

بچه ها من دوسال عاشق یکی بودم توی تموم مدت هم بهش گفتم و یک بار گفتم تو رابطه ای؟گفت من وقت و انرژی اضافه ندارم 

دیشب باز حرف زدیم همش میگفت برس ب زندگیت و اینا من خوب میشناسمت دوستاتم میشناسم و فلان و خوب پیش میرفت بعد گفت ک اذیتم میکنی بعم پیام میدی منم یهو گفتم باشه و اینا و یهو گفت دختر گل من ازت چندین سال بزرگ ترم(کمتر از ۷سال) و از نظر رابطه چند ساله جدیم توی ی رابطه

حرف من اینه ک جرا گذاشت من انقدر وابسته یشم بعدش گفت اونم کل دیشب حرف زدیم یهو ساعت ۶ صبج یادش اومد بگه تو رابطس؟؟؟؟

کل این دوسال پیامای عاشقانمو سریع سین میزد اون دختره میرید این مشکل نداشت؟

پ ن:دوست داداشمه و واقعا میترسم ب داداشم حرفی بزنه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولش کن بابا بیخودی خودت و منترش کردی

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
چرا زود تر نگفت اخه الان دوساله من وابسته شدم خیلی

اشتباه بود که نگفت

بازم من در جریان جزئیات نیستم

اما بهتره خووت دیگه ادامه ندی با توجه به اینکه دوست برادرتم هست و ممکنه برات بد بشه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
مشخصه دلش واست سوخته چون شما پیگیرش بودید  سریش شدید و امیدوار اونم مجبور شده بگه

خب زودتر میگفت اخه الان بعد دوسال باید بگی تو رابطه ۴ساله ای🤦‍♀️🤦‍♀️

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

شاید میخواسته ناراحتت نکنه و یکم فاز نصیحت برداشته

من از صحبتای بینتون خبر ندارم نمیتونم خیلی چیزی بگم

ولی نه احتمالا به داداشت نمیگه تو هم بهش بگو دیگه کاریش نداری و‌‌ از این صحبتاتون پیش هیچکس نگه

2706