2733
2739

دخترم کلاس سومه هر سال یه کلاسی رفت ولش کرد ولی امسال میخوام یه کلاسی ثبتنام کنم که تا آخر ادامه بده و برا آینده اش خوب باشه از طریقش به درامد برسه

دوستم دخترش از ۶سالگی شطرنج فرستاده همسن دخترمه الان میبینم خیلی موفق شده تازه اول راهه

زبان بفرست

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از ۳سالگی موسیقی میره الان ۴سالشه

همینو میخوام انشالله ادامه بدیم 

تابستون زبان هم شاید بزارمش 

در اینده بزرگتر بشه شنا هم میخوام بره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

زبان هم خوبه به شرطی که در آینده شاگرد خصوصی بگیره یا آموزشگاه بزنه. یا مترجم بشه. فعلا که پسرم کوچیکه ولی حتما برای آینده میزارمش

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2738

دختر بزرگم کلاس زبان و نقاشی سیاه قلم میره 

کوچیکه زبان میره ۴ سالشه .

دوس دارم موسیقی ام بفرستم هر دو رو ولی فعلا هزینه ها جواب نمیده .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..

پکیج زبان بگیر تو خونه زبان یاد بگیره

ورزش مثل والیبال یا شنا عالیه.

کلاسای هنری هم طبق سلیقه اش.

در کل بذارید بچه تجربه زیاد کسب کنه تا اشباع بشه و راحتتر تصمیم بگیره. دختر من چندتا کلاس رفت ول کرد. آخر پارسال خودش والیبال رو انتخاب کرد.

زبان که میفرستم غیر از اون چه کلاسی خوبه

ببین خودش چی دوست داره اگه علاقه نباشه ولش میکنه. یه ورزش بفرست اگه دوست داره. ووشو کاراته و...

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2706