2737
2734
عنوان

تو هتل های دبی

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 58 پست
عه جدی خوب خدا رو شکر  سفر کاری رفتین یا تفریحی

تفریحی برای یکماه اومدم دیگه کنسرت معین بود موندم الانم کم کم میخوام برگردم اگه بارون نشه باز یابخاطر...پروازا کنسل نشه 

من مسافرت اومدم الان دوماهه 

ما از مهر قراره بیایم هعی میافته عقب....الان دیگ قصدمون جدیه....ببین ب نظرت برای یه خانواده ۳ نفره(بچم ۶ سالشه) ک متعادل خرج کنن ۳ یا ۴ روز باشن....بجز ویزا و رفت و برگشت و هتل چقدر هزینه میشه؟؟؟؟

و اینکه این فروشگاه های ۱ تا ده درهم چطوره؟؟؟دی تو دی و....

و ی سوال دیگ اینه ک بیایم اونجا لیدر بگیریم خیلی اذیت میشیم؟از اینجا رزرو نکنیم؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیروز اطلاعیه زدن ب ضررشونه خب

اره خب ولی اگه دوروز ادامه داشت قطعا خرابی بیشتربود..بادخیلی شدیدی میومد درختهای پایین کنده شده بودن درختهای کوچیک..دوستم پروازداشت توی هواپیمانگهشون داشتن فرداش پروازکردن خیلی اذیت شدن..

2731
ما از مهر قراره بیایم هعی میافته عقب....الان دیگ قصدمون جدیه....ببین ب نظرت برای یه خانواده ۳ نفره(ب ...

ویزای یه ماهه ۳۰۰درهم هست بچه کوچیک بعدبهت میگم چنده میپرسم..مثلا من خودم بلیط هواپیما ارزون بود تقریبا گرفتن ولی همسرم عیداومد۱۴میلیکن فقط بلیط رفت گرفت ۱۱تاهم برگشت..من ویزای یکماهم تموم شدبرای تمدیدهزاردرهم دادم باز..چون تمدیدگرونتره..بعدمن اینجاخونه برادرشوهرمم هزینه خوردوخوراک وماشین وبنزین نداریم ۱۵۰تاخرجمون شدالبته کلی خریدکردیم ودو روز اول عیدهتل رفتیم که همون دو روز شد۴۰میلیون..بقیش هزینه خرید وبلیط وویزا وسوغاتی وایناشده

اره خب ولی اگه دوروز ادامه داشت قطعا خرابی بیشتربود..بادخیلی شدیدی میومد درختهای پایین کنده شده بودن ...

متاسفانه فقط اومدن هی ساختمون ساختن اینا ک خاکشون دانه ریزه باید زیر ساخت هایی برا اینجور بحران هایی میساختن

همیشه ب تفریح انشالا تنهایی رفتی سفر شما

من بادخترخالم که جاریمه اومدم خونشون اینجاست..خواهرشوهرمم ساکن اینجان..بعدعیدهمسرم اومد وبرگشت منم موندم تمدیدکردم که دیگه روزای اینده برگردم..چون همه قصدرفتن ب کنسرت داشتن منم موندم ولی الان خسته شدم دیگه میخوام برگردم مزاحم اینام شدم  خیییییلی موندم

متاسفانه فقط اومدن هی ساختمون ساختن اینا ک خاکشون دانه ریزه باید زیر ساخت هایی برا اینجور بحران هایی ...

هیچوقت اینجوربارونی نمیومده واینکه خاکش اینطوره ..ولی حتتمااا یه راهکاری میسازن ازاین ب بعد

2740
ویزای یه ماهه ۳۰۰درهم هست بچه کوچیک بعدبهت میگم چنده میپرسم..مثلا من خودم بلیط هواپیما ارزون بود تقر ...

ن ویزا رو با تور هماهنگ میکنم بقیه خرج ها منظورم بود

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
ما از مهر قراره بیایم هعی میافته عقب....الان دیگ قصدمون جدیه....ببین ب نظرت برای یه خانواده ۳ نفره(ب ...

اره هست فروشگاهای یک تاده درهم..اره دی تو دی هم بعضی چیزا خوبه من خودمم دی تودی خیلی خرید کروم مخصوصا اینکه ماه رمصون بود خیلی تخفیف میزدن..بعداینکه بازار ناعف هم میتونی بری..ماازمترو هم زیاداستفاده کردیم ..ولی کلا شهرگرونیه مخصوصا ب پول خودمون من وقتی اومدم درهم ۱۶بودالان ۱۸

خب بستگی ب خودت داره بقیش بهتون غذا میدن؟خریدم بستگی ب خودت داره خرید داری؟

جاهای دیدینش کجاهامیخوایدبرید.من همشو رفتم تقریبا..باغ گلها..گلوبال ویلیج.برج خلیفه.قاب دبی

عه خیلی خوبه کسی رو داشته باشی اونجا هزینه هتلا ماشالا دارن😂

اره ب پول خودمون زیاده وگرنه اروپاییا میان خیلی ارزونه براشون ب دلارمیدن..ولی اینجایی که مارفتیم صبحانه ناهارشام سلف سردیس بود وهمهههههه چی بود واستخرکه میرفتی میتونستی هرچقددلت میخوادابمیوه بستنی اب و  رایگان بگیری البته پولش ازقبل گرفتن..  بعد برنامه ونمایش وهمه چی داشتن ..باربیکیو رایگان.

خب بستگی ب خودت داره بقیش بهتون غذا میدن؟خریدم بستگی ب خودت داره خرید داری؟ جاهای دیدینش کجاهامیخوا ...

غذا با خودمونه....تفریحی هم خیلی تا جایی ک بشه دوست داریم بریم...خرید هم چیز مناسب ببینم قطعا میگیرم....

2706