2737
2739
عنوان

تو هتل های دبی

804 بازدید | 58 پست

سشوار و چایی ساز و اتو لباس هست؟؟

هتل ۳ ستاره یا نهایت ۴ ستاره

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قسمت نشد یه دبی بریم😜

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

سشوار هست

چایی هم تو قسمت غذا خوری هست 

اتو لباس هم میتونی بدی برات بکنن

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

تو ۴ ستاره هم سشوار بود هم چای ساز ولی اتو نبود

تو هتل های ایران هم ندیدم من تاحالا اتو بزارن

اصولا خشکشویی دارن

مگر اینکه تلفن بزنی رسپشن بیاره

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

فقط انگار منم که دبی نرفتم🤕

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
یبارم شده برین کلی فرق داره با ایران

وااله دیگه الان همه جا با ایران فرق داره

دیگه با این پولا سفرای داخلی هم نمیشه بریم 😫

2706