2733
2739

من با مادر شوهرم ب مشکل خوردیم اعصابم خورد کرد منم فشش دادم از کارم پشیمونم نیستم اصلا چون حقش بود .. ۱ ماهه خونشون نمیرم نامزدم میاد باهم میریم طبقه بالا ک خونه نیمه ساختمونه بعد من صبش میام خونمون امروز نامزدم گفت من گشنه می مونم پایین کسی نیست بیا سوسیس سرخ کن بزار برای سرکارم لقمه بگیر .. منم رفتم پایین تموم ظرف هارو هم شستم تا آاتو دست مامانش ندم چایی اقارو دادم لقمشو گزاشتم زیر سماور رو هم کم کردم .. الان نامزدم بهم زنگ زده چرا حواست نبودده ب سماور مامانم میگه تو شعله خیلی زیاد داشته می‌سوخته منم تاحالا از مامانش دروغ نشنیده بودم هنگ کردم ولی کاملا مطمعن بودم ک کم کردم زیرشو خلاصه گفتم ب امام حسین کم کردم نامزدم گفت دروغ نگو گفتم دروغ و مامانت میگه برگشته میگه رابطتت با مامانم اوکی کن یکی دو روز نیست ک وگرنه من دیگ دنبالت نمیام گفتم ب جون پدر مادرم زیرش کم بود انقد حرصم داد گفت حرفای مامانم ک صب تا شب نماز و قرآن میخونه رو باور کنم یا تویی ک صب تا شب تو کافه هایی منم گریم گرفت از ته دل گفتم امام حسین بزن تو کمر کسی ک دروغ میگه گفتم ببین از ته دل نفرین کردم کمر مامانت صاف نشد بدون از کجاست اونم گفت امام حسین زدع تو کمر ما ک ۴ ساله نامزدیم خدا زلیلتون کنه چرا انقد اذیت میکنین اخه به درصد فکر کنین دختر خدتونیم همه این بلاها سر دخترش بیاد ایشالا خدا اگر وجود داشته باشه باید یه طوری جواب این زنیکع رو بدع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجبور نیستی چیزی بهشون ثابت کنی دیگه هم ظرفشونو نشور

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
2731

ببین ماهم تو عقد این مشکلات رو داشتیم 

تنها راهش ازدواج و دوریه

من هم از خانواده خودم هم همسرم دور شدم 

درسته بابت ی بیماری سختمه تنهام ولی حداقلش اینکه دیگه اینجوری نیستیم باهم

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
اشتی کنین چون واقعا یکی دوروز نیست 

خیلی زن پرویی عههه ب خاطر همین زنیکس چندساله نامزدیم .. اصلا بفکر پسرش نیست فقط بلده غر بزنه قبل برگشته میگه دست زنت بگیر ببر بزار خونه باباش بیا ب مامانت برس بهش بها میدی روانی میشه هر روز یه درخواست داره 

2740

من بودم یک ثانیه هم با این پسره نمیگشنم حیف وقت و عمرم ک پاش هدر بره 

فک کردی بری بالای خونه مادر شوهرت زندگی کنی خیلی زندگی خوبی خواهی داشت؟ نه تر میزنی تو زندگیت 

اون ک احترام تو رو نگه نمیداره بهش بگو مگه تو کافه ها چیکار میکنم مگه من جن.ده هستم ک تو با من اینطوری حرف میزنی  بگو خدا منو زده ک به پای تو چهار ساله موندم 

منم شرایطم مثل شماست  مادر شوعرم از 4 روز مونده به ماه رمضون روزه میگرفت ولی  عید از بس ...

خدا لعنتشون کنه 😭😭😭انقد گریه خدایی نمیخان جواب کاراشون بدن من ب خاطر این زن اوایل نامزدی سرمو ب دیوارم میکوبیدم خسته شدم 

واقعا چرا گفت صبح تا شب تو کافه ای؟؟؟😐

چون اصلا خوشش نمیاد برم کافه منم با خواهرم بعضی وقتا میریم یه بار تو گوشیم عکس کافه رو دید قلیون می‌کشیدیم از اون موقع ههی میگه

فعلاقهرکن تابیاد ازدلت دربیاره.بعدازاونم باید بامادرش اشتی کنین.ولی دوری ودوستی .نرو اونحابمون.بذاردعوتت کنن مثل مهمون برو وبرگرد

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2706