2733
2734

بعد سلام و احوال ویه مقدار صحبت گفت خونه مال خودتونه گفتم نه مستاجریم گفت اخی اصلا خوشم نیومد  بعد یه ساعت دیگه گفت شما چقدر پیش میدید چقد اجاره میدید  بعد که داشتیم برمیگشتیم گفت پول پیش میتونستی طلا بخرین حیف شد پول جمع کنید خونه بخرین انگار خودمون نمیدونستم ...شوهرم میگه به کسی نگو مستاجریم هزارتا سوال پشتش میپرسن راستم میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه فضول بوده برای همین حوصله معاشرت با آدمایی که نمیشناسم رو ندارم خوشم نمیاد درباره زندگیم بپرسن و نظر بدن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

اصلا اشکال نداری مستاجر باشی 

اصلا به کسی ربطی نداره😐😐😐

محترمانه بهش میگفتی خودمون میدونیم باید چی کار کنیم

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

شوهرت صورت مساله روپاک کرده وگرنه تواین مملکت نصف بیشترش مستاجرن کلان باید با اون خانم وشوهرش رفت وامدنکنین چون بحث خونه نباشه ازیکجا دیگه بهت صدمه میرسونه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ما تو خونه سازمانی زندگی میکنیم 

کرایه نمیدیم چون کارمندی زندگی میکنیم 

بخدا ک زندگیو برامون جهنم کردن از بس بگن کارمندا مفت تو خونه هستن و فلان . 

خب چیکار کنیم بندگان خدا خونه نداریم دیگه !!!!

مجبوریم تو ۵۰ متری سازمانی با ۶ عضو زندگی کنیم و بسازیم 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
اصن طرف چه بی شعوره ک می‌پرسه خونه مال خودتونه یا مستاجرید  حالمو به هم میزنن با سوالات شخصیشو ...

حالا خونه مال خودتونه خیلی شخصی نیستا طرف اینکه گفته اخی بیشعور بوده میتونست بگیه انشالله ب زودی صاحب خونه میشید

همیشه سوالو با سوال جواب بده

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2706