2737
2739

رفتم مهمونی

هر بشقابش ی مدله 

حالم بهم خورد

چقدر خوبه تو پذیرایی کردن همه ی وسایل ی مدل ی مارک باشن

من هرکه میاد خونم همه وسایلم ی گل و ی طرح دارند

و این نشون میده ی زن باسلیقه و مرتبم

مادرمهربون سه تا فرشته🧸کورد🏡کاربری1396ترکید🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

درسته منم مهمونی میدم از روز قبل همه ظروف رو از تو کابینت میارم بیرون و مرتب میذارم همه یه شکل و طرح. سرویس بلور و سرویس چینی همه یه شکل و مدل

قاشق و چنگال و اینا هم آماده میکنم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
درسته منم مهمونی میدم از روز قبل همه ظروف رو از تو کابینت میارم بیرون و مرتب میذارم همه یه شکل و طرح ...

افرین ب شما

مادرمهربون سه تا فرشته🧸کورد🏡کاربری1396ترکید🤨
من اصلا برام مهم نیست این چیزا.نه لاک طرف نه ظرفاش

اینا خوبه ولی به نظرم رفتار میزبان و مهمان‌نوازیش مهمتره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
سلیقه با پول متاسفانه می‌تونه رابطه مستقیم داشته باشه

👍🏻

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2706