2737
2739

الان خوابیده بودم خواب دیدم رفتم دکتر بهم ی آمپول زده سرم سنگین شد ی آدمی افتاد دنبالم هی سعی می‌کردم نخوابم را ترس دویدم سمت خونمون 

آدمه به زور وارد شد تو خونم من با ترس زنگ زدم به همسرم با گریه براش میگفتم یکی تو خونه اس توروخدا به دادم برس این میخواد به من نزدیک شه بیا به دادم برس 🥺

اما اون آدمه گوشیو گرفت پرت کرد اون طرف تو خونه ام دور میرفت نمیزاشت برم بیرون از خونه 😭

به بهونه دسشویی یهو اومدم سمت در از در خارج شدم کلید بندازم قفل کنم اونو نگه دارم تا همسرم بیاد یهو با زور در باز کرد 

در واحد همسایمون زدم داد زدم کمکم کنید وارد خونشون شدم هی با همسرم و پدرم تماس گرفتم تا بیان کمکم 😭😭

میترسم پامو از در خونه بزارم بیرون همش از ترس در واحد قفل میکنم وقتی همسرم خونه نیس😭😭😭 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
کابوسه

هر کوفتی هست خواب خوراک ازم گرفته تا حالا همچین چیزی تو زندگیم اصلا اتفاق نیفتاده

نمیدونم چرا الان اینجوری شدم 😭

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728