2737
2734
عنوان

دیشب یه خواب عجیبی دیدم🥲❤️

160 بازدید | 20 پست

خوابام درهم بود ولی از یه قسمتش خیلی خوشم اومد حس سبک شدن بهم دست داد : 

رفتم خونه یه پیرزنی در خونش یه دریاچه بود رفتم داخل خونش خیلی مهربون بود بهم میگفت مامان جان🥺توی حیاطش دریا بود موج میزد خیلی باهاش دردل کردم حتی گریه افتادم و رفتم انگار خیلی دلم میخواست دوباره برگردم پیشش دوباره برگشتم وقتی رفتم بهم گفت میدونستم برمیگردی 🥺 برام سفره انداخته بود خیلی مهربون بود خیلی کاش واقعیت داشت سرمو میزاشتم روی پاهاش و فقط اشک میریختم اونم دست می‌کشید روی سرم🥺😢😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب یه همدل و همدرد نیاز داری

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...
2731

وااااای منم چند وقت پیش خواب یه دریاچه ی زلال دیدم

هنوزم حس خوبش یادم مونده🥲

از زیر پام آب روون و آبی روشن رد میشد🥲

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

چه خواب باحالی 

من خواب جنگی هم دیدم 😑زمانی که از شمشیر به عنوان اسلحه استفاده میکردن

یتیم بودم اونجا 😂😂شانس خواب درست و حسابی هم نداریم

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

منم دیشب خواب دیدم ولی یادم نمیاد😂

پریشب خواب حراست دانشگاه و یکی از دوستامو دیدم اومده بودن خونه ما شب بمونن همه خیاری خوابیده بودن🤣🤦🏻‍♀️

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 
2740

حالا من خواب میبینم تو همون دریاچه زلال خشکلا خفه میشم میمیرم😐🪩

ما مث هم نیستیم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
منم دیشب خواب دیدم ولی یادم نمیاد😂 پریشب خواب حراست دانشگاه و یکی از دوستامو دیدم اومده بودن خونه ...

چطوری امضا رنگی بذارم؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
حالا من خواب میبینم تو همون دریاچه زلال خشکلا خفه میشم میمیرم😐🪩 ما مث هم نیستیم

😂😂😂اوا... تاریخ عضویتشو چه رُنده

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
چطوری امضا رنگی بذارم؟

فکر کنم همون قسمت که امضا میزاری ی گزینه ای داره فونت رو رنگی میکنه فراموش کردم خودم

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 
😂😂😂اوا... تاریخ عضویتشو چه رُنده

🥹🪩ناقابل😂

🥹🪩ناقابل😂

عزیز دلیییییی❤🫂

2706