2733
2739

هرکار میکنم از شیر شب نمیتونم بگیرمش دندوناش داره خراب میشه هر روشی امتحان کردم

تا اینکه دیشب تا میخواست بیدار شه شیر بخواد پستونک میدادم دوتا میک میزد می‌خوابید دو دیقه بعد از دهنش درمی‌آوریم دوباره تا شیر میخواست اینکارو میکردم 

ولی نمیذاشتم طولانی مدت تو دهنش بمونه نهایت دو سه دقیقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سه ماه ب دخترم پستونک دادم،،،تا یکم رنگش عوض میشد سریع عوض میکردم،،،دیدم داره وابسته میشه سریع گرفتم

اره میدونم پستونک بده منم تا ۳ماهگی دخترم دادم ولی اون موقعه تو روز هم می‌خورد 

الان میخوام فقط بعد خواب سنگین شب بدم ینی واقعا ممکنه وابسته سه؟

بگیرش بغل یا آب بده بهش یا آروم آروم بزن به کمرش

ینی دختر منو نمیشناسی 🤣🤣مامانم میگفت محلش نده خودش میخوابه یشب اومد خونمون دید محلش ندادم تا یکساعت یسره گریه کرد بهش برخورده بود دیگ حتی شیر هم نمیگرفت

اره میدونم پستونک بده منم تا ۳ماهگی دخترم دادم ولی اون موقعه تو روز هم می‌خورد  الان میخوام فق ...

اره دیگه تو خواب عادت میکنه بخوره،،،،از شیر شب بگیرش،،،وقتی بیدار شد به قول دوستمون اب بهش بده و بچرخونش،،،تا سه شب دیگه بیدار نمیشه

شیر شبم تا دو سال دادی؟؟؟

بله کامل دادم.میخواستم قطع کنم ولی موفق نمی‌شدم.مدام تو شب بهم می‌چسبید.اینقدر ک وابسته شیر بود با خودم عزا داشتم چجوری بگیرمش... اما خوشبختانه خیلی راحت بود... ب حرف کسی نکردم گذاشتم دورش کامل بخوره .بعد گرفتمش

2706