2737
2739
عنوان

کابینت بندی

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 51 پست

هر چی میزنی فقط طوسی نزن دیگه خیلی زیاد شده. به نظرم ترکیب سفید و رنگ چوب قشنگ باشه. ماشی میگن بهش 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میکم سفیدخالی میگه خیلی بی روح و یکنواخت میشه زشت میشه ,

آره راست میگه سفید خالی دیرم خیلی بی روحه ،میتونی از ترکیب ریزی مثل عسلی یا رنگ چوب ،استفاده کنی خیلی کم البته مثل حاشیه دور یخچال فریزر و پاگرد

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
والا سفید طوسی من چند سال پیش داشتم الانم که طوسی دیگه از مد رفته خونه مادرم هم سفید و چوب بود اونم ...

فک کنم قیمتش بالاترباشه ازهایگلس 

واقعیتش پولمون نمیرسه همین هایگلسم برامون گرونه باین شرایطی ک داریم

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
وای دورت بگردم حیف که ندارم 

خدانکنه فدات😍 

فقط ب نظرتون به رنگ چوب وسایلم ک گفتم میخوره؟؟ اخه بین این رنگ چوب موندم استخونی و ترکیب بژ و طوسی طلایی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هر چی میزنی فقط طوسی نزن دیگه خیلی زیاد شده. به نظرم ترکیب سفید و رنگ چوب قشنگ باشه. ماشی میگن بهش&n ...

اره زیاد. ب دلم نیست سفید طوسی سفید چوبم پرشده همه جا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره راست میگه سفید خالی دیرم خیلی بی روحه ،میتونی از ترکیب ریزی مثل عسلی یا رنگ چوب ،استفاده کنی خیل ...

دقیقا🤔سفید بژ با چ وسایلی میاد رنگ مبلمانم مشخص نیست هنوز بین رنگای طوسی بژ طلایی و ایتخونی موندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706