2737
2734

الان اومد خونه گفت منم تو گروه برای مادرش پیام گذاشتم به نظرتون بد نوشتم 

سلام خانم...
پسرتون چندمین باره بدون اجازه از تو کیف پسرم غذاشو برمیداره میخوره پسرم تا زنگ آخر گرسنه موند لطف کنین بهش تذکر بدین حریم خصوصی رو یاد بدین بدون اجازه دست تو کیف بچه ها نبره چون من دفعه دیگه میام مدرسه

بعد پسرم به مدیر گفت کتکش زد دیگه بعدش که پیامو فرستاده بودم گفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رسما آبرو براش نزاشتین توگروه

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

چرا حس کردم از گشنگی غذای پسرتو میخوره

شاید بیچاره ها ندارن

ولی خب شما به پسرت یاد بده از حقش دفاع کنه ینی اختیار کیف خودشم نداره؟؟اگه من بودم پیام نمیدادم چون مقصر بچه خودم بود که نمیتونه حقشو نگهداره

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

چرا تو گروه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2740

کی کی رو کتک زده؟ 

بد ننوشتی بهتر بود به مدرسه و معلم اطلاع میدادی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

باید می گفتی سلام خانم اینا بچه آن شیطنت دارند  متوجه نیستند کارشون زشته بهش تذکر بدید تا همچین کاری انجام نده 

اینکه بهش گفتی یاد ندادی انگار گفتی بچه تو تربیت نکردی یکم توهین آمیزه 

اگه تو گروه فرستادی آبرو بنده خدا رو بردی 

ببخشید کار  شما از کار اون بچه زشت تره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

اومدم بگم چرا تو گروه

دیرم گفتی بچتو زده خب حتما عین مامانشه بچه 

تو گروه شاید اثر کنه

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
چرا حس کردم از گشنگی غذای پسرتو میخوره شاید بیچاره ها ندارن ولی خب شما به پسرت یاد بده از حقش دفاع ...

قد وهیکل پسره اندازه یه ادم بزرگه قلدره یعنی از گشنگی اون قدی میشن عجیبه اون لحظه حرصم گرفت

2706