2737
2739
عنوان

چرا کارنامه سنجش نمیادد

58 بازدید | 4 پست

چه سیستمیه دارن...قلمچی رو عصر دادم کارنامش اومده این یکی هنوز نیومده

کسی میدونه کی میاد؟

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
کارنامه چی؟

آزمون جامع سنجش

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید شما اطلاع داریدچطوری میتونم فقط ازمونای جامع قلمچی یا سنجش گاج شرکت کنم ثبت نامش حضوریه؟غیر حضوری نمیشه

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2731
ببخشید شما اطلاع داریدچطوری میتونم فقط ازمونای جامع قلمچی یا سنجش گاج شرکت کنم ثبت نامش حضوریه؟غیر ح ...

نه عزیزم اطلاع ندارم