2737
2734
عنوان

مامانا یه لحظه بیایین.....

63 بازدید | 10 پست

خانوما کسی بوده هفته ۱۶ و ۱۷ جنسیت نی نی رو اشتباه بگن ؟؟

من ۱۶ هفته رفتم گفت دختره 

۱۸ هفته رفتم میگن پسره واقعا نمیدونم به کدوم اعتماد کنم 😑😑🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزمممم😂

خوبه توی این مدت کلی لباس صورتی نخریده باشی😂

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
عزیزمممم😂 خوبه توی این مدت کلی لباس صورتی نخریده باشی😂

نه فعلا هیچی نخریدم ولی نمیتونمم اعتماد کنم چون دکتر ۱۶ هفته الت تناسلیشو نشون داد گفت این دوتا لابیاش هستن ولی ۱۸ گفتن پسره اصن هنگم 

2740
نه فعلا هیچی نخریدم ولی نمیتونمم اعتماد کنم چون دکتر ۱۶ هفته الت تناسلیشو نشون داد گفت این دوتا لابی ...

ای بابا 🥲 من که اطلاعاتی ندارم 

انشاالله که خیره❤

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید )