2737
2734

راهش اراده هست.

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیدا کردی منم لایک 

خسته ترینم

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

خورشت کرفس ،شماهمونی که دوتا دخترداشتی

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞

نباید منتظر بمونی حس انجام کار پیدا بشه

کار رو انجام بده حس و حالش هم میاد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بخوام رک باشم انگیزه چیزیه که خیلی دیر به دیر میاد و وقتی هم میاد نهایت دو سه هفته دوام داره. چیزی که آدمو میبره جلو برنامه ریزی و مجبور کردن خودت به انجام اون برنامه‌ست. و وقتی مجبور میکنی خودتو انگیزه هم دوباره پشتش میاد.

2738

زیاد روی اراده حساب باز نکن 

اراده فقط برای شروع کاره و ظرف اراده محدوده

هر کاری که طی روز انجام میدی از اون ظرف اراده هی خرج می‌کنی اگر بخوای کار مهم زندگیت رو به اراده گره بزنی به سرعت جا میزنی

چرایی کاری که میخوای انجامش بدی رو برای خودت شفاف و روشن بنویس 

یه جدول T بکش و رنج ها و لذت های انجام کارت رو بنویس

و سرسختی رو تمرین کن 

سرسختی یعنی در لحظه انجام فعلی که می‌خوام انجام بدم رو بررسی نمیکنم

انجامش میدم چون باید انجامش بدم 

خسته م ؟ انجامش میدم 

ناراحتم ؟ انجامش میدم 

پریودم ؟ انجامش میدم 

اصلا چرا باید انجامش بدم ؟ چرا نداره انجامش میدم 

هر وقت هم که کم آوردی و متوقف شدی میشینی و فکر می‌کنی 

چی انرژیم رو ازم گرفته ؟ چشماتو می‌بندی و ریشه شو پیدا می‌کنی و حلش میکنی به جدول T  و چرایی خودت رجوع می‌کنی و خودت رو شارژ می‌کنی

زیاد روی اراده حساب باز نکن  اراده فقط برای شروع کاره و ظرف اراده محدوده  هر کاری که طی ...

اگه هم اراده باشه هم انگیزه هم مزایای اون فعالیت رو بدونم   ولی هرکاری کنم از جام نتونم بلند شم چی؟ چی باعث میشه هرکاری میکنم نمیتونم ادامه بدم؟ هر رور میگم از فردا و جون ندارم انجامش بدم.

پست منم میخونی؟

بنظرم علت حال بدت رو باید تو خودت جست و جو کنی. مثلا این حالت وقتی برای من پیش میاد معمولا برای اینه که یوقتایی افسرده میشم یا ترس دارم از شروع کار. یا اینقد فکر و خیال میکنم که نمیتونم دیگه کار کنم. راهکار های مختلف رو امتحان کن. ببین چی برات جواب میده. 

2706