2737
2739
فداتشم😓🖤

خداااا نکنه قشنگمممممم

براش گل بخر برو سر مزارش باهاش حرف بزن

میشنوه

خودت توی نت دستور پخت حلواهای متنوع ببین خودت بپز و براش خیرات کن

کارای مثبت کن به نیت پدرت، هرچیزی، مثلا برای یه نیازمند یه ساندویچ بخر تا روح پدرت خوشحال شه

براش دعا و یه صفحه قرآن بخون 

و یادت باشه پدرت همیشه حواسش بهت هست

و دوست نداره دخترش گریه کنه

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
ممنونم ازت🖤منم امشب تنها شدم یه هفته س ندارمش جاش خیلی خالیه بابام خیلی زحمت کشید😭مریض شد چند سال ...

من هر موقع دام براش تنگ میشه قشنگ گریه میکنم بعد براش یه فاتحه میفرستم و به عکسش یه لبخند میزنم حتی باهاش حرف میزنم براش می‌رقصم می‌دونم که میبینه و جاش خوبه حتی مامانم هر صبح عکسشو میبوسه یه آهنگ می‌ذاره می‌رقصه و گریه می‌کنه میگه بابات دوست داشت براش برقصم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا به تو ام صبر بده عزیز دلم راستش من شده بودم مثل دیوونه ها می‌دونی من بابام جوون بود پنجاه سالش ب ...

عزیزم خیلی سخته😭😭😭منم بابام هفت سال خونه نشین بود الزایمر داشت ناراحتی قلبی داشت …با این حالم دارم دیوونه میشم بابا همون باباست😭

با افتخار کوردم🌱
2728
عزیزم خیلی سخته😭😭😭منم بابام هفت سال خونه نشین بود الزایمر داشت ناراحتی قلبی داشت …با این حالم دار ...

اگه نزدیکی برو هر روز سر خاکش بابای من دوره ازم وصیت کرده بود روستا پیش پدر مادرش خاکش کنن ما هم همین کارو کردیم برا همین خیلی نمیتونم برم دو سه ماهی یه بار تو اگه نزدیکته برو باهاش حرف بزن سبک میشی 

حتما عزیزم😓😓😓یعنی حواسش هست😭

من خیلی بچه بودم که پدر بزرگم رو از دست دادم

هنوز مدرسه نمیرفتم

چند وقت پیشا رفتم سر مزارش گریه کردم و باهاش درد دل کردم

شبش اومد تو خوابم بغلم کرد

چطوری اخه حواسشون نباشه؟

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2740