2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه براشون خبرات بده

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2728

منم ۲ساله ازدست دادمش خیلی دلتنگم وبیقرار

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
کِی عادت میکنم😭

🫂💔دورت بگردم

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

منم بالای خوشگلمو شهریور سه سال میشه که از دست دادم یه ثانیه از فکرش در نمیام همش حسودیم میشه به اونایی که بابا دارن چون مامانم بعد بابام خیلی شکسته شد حتی یه دونه قرص نمیخورد قبلاً ولی الان همه وجودش مریضه ازین دکتر به اون دکتر دیگه کم آوردیم هممون ما سر خونه زندگی خودمونیم ولی مامانم تنها تو یه شهر دیگه با داداش کوچیکم که 26سالشه و با ندونم کاری‌اش بیشتر مامانمو اذیت می‌کنه 

2740

من هیچوقت درک نکردم که میگن خاک سرده اصلا برا من اینطوری نبوده اتفاقا بیشتر نبودشو حس می‌کنی تو مشکلات زندگیت وقتی تازه از دستش میدی داغی دور و برت شلوغه ولی بعداً تو تنهاییات قدرشو می‌دونی خدا رحمتشون کنه عزیزم جاشون بهشت باشه گلم ❤️

من هیچوقت درک نکردم که میگن خاک سرده اصلا برا من اینطوری نبوده اتفاقا بیشتر نبودشو حس می‌کنی تو مشکل ...

ممنونم ازت🖤منم امشب تنها شدم یه هفته س ندارمش جاش خیلی خالیه بابام خیلی زحمت کشید😭مریض شد چند سال خونه نشین شد😭

با افتخار کوردم🌱

واقعا خاک عزیز اصلا سرد نمیشه....منم بابای مهربونم اسفند۱۴۰۰ از دست دادم.....روز به روز بیشتر دلتنگش میشم....😓😓😓 خدا همه ی مامان باباهای آسمونی رو رحمت کنه و بهشون آرامش ببخشه.....هی دنیای بی وفا😭

عزیزم خدا به شمام صبر بده😭من یه هفته س🖤😓

خدا به تو ام صبر بده عزیز دلم راستش من شده بودم مثل دیوونه ها می‌دونی من بابام جوون بود پنجاه سالش بود سرطان ریه گرفت یه آدمی بود مغرور و پر جذبه اصلا برام قابل درک نبود یه روزی جلو چشمم آب شدن و گریه کردنشو ببینم یعنی الان که دارم تایپ میکنم اشک میریزم مثل روز جلو چشامه اون روزای لعنتی که بالای به اون با ابهتی بیاد جلوت اشک بریزه بگه بابا برام دعا کن خوب بشم 😔دعا کن عروسی پسرتو ببینم چون میدونست مامانم داغون میشه میدونست پسراش به دردش نمیخورن می‌گفت مامانت مظلومه دلم برا مامانت میسوزه تا خودم 

2706