2733
2739
عنوان

برگشتم سر زندگیم

242 بازدید | 23 پست

با شوهرم آشتی کردم بابام بهم گفت برگردی پیش شوهرت دور مارو خط بزن 

خیانت کرده بود من بخشیدمش برگشتم اونم پشیمون بود 

ولی ته دلم حس خیلی بدی دارم اگه این سری زندگیمون نشه دیگه من کسی ندارم پشتم باشه

خدارو شکر 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله که زندگیتون رو به راه بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

توکلت بخدا باشه

اگه سعی کنی کمی سیاست به خرج بدی و هی به رو شوهرت نیاری همه چی درست میشه

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

واسه بار اخر ی شانس دادی نگران نباش خانواده ات همیشه هستن زنگ بزن ی کم اشک بریز بابات دلش نرم میشه نزار اصلا شوهرت بفهمه همچین چیزی گفتن بهت بگو خانوادم گفتن این بار اخره سری بعد نمیزاریم حتی تو دادگاه هم رنگتو ببینه

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

چند وقت قهر بودی؟

بچه داری؟

بی هیچ شرطی برگشتی؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2740
واسه بار اخر ی شانس دادی نگران نباش خانواده ات همیشه هستن زنگ بزن ی کم اشک بریز بابات دلش نرم میشه ن ...

همون یه مدت بگذره خانواده هم فراموش میکنن

ب هیچ عنوان بچه دار نشو فعلاحواست باشه اگ چیزی ب اسمته یا مهریه داری نبره ببخشونه چون ممکنه نقسه اش باشه

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
چرا؟ دوسش دارم خیلی زیاد  بابام گفت تو دیگه دختر من نیستی دیکه از این به بعد تنهایی اگه می خ ...

اولین اشتباه وقتی کردی که رفتی 

دومی وقتی ب حرف بابات گوش ندادی و پشتت از این به بعد خالیه 

یومی هم بدون پشتوانه و شرط و شروط وچیزی برکشتی سر زندگیت 

دوست داشتن پشتوانس یا پشتوانه محکمیه آیا؟

خستم از جماعت زنده کش مرده پرست🖤
2706