2737
2734

تو دختر داری اونم دختر ینفر دیگه هست مادر داره! بچمو بردم مهد بزارم بعد دم مهد مدرسه دخترونه دبیرستان هست دیدم دعوا شده بعد مدرسه دختره دوستم بود دوستم هم اونجا بود دعوا شده بود بعد مادر یه دختره امده بود و یه دختر مدرسه ای نمی‌دونم دعوا سر چی بود هی مامانه به دختره بدبخت تیکه مینداخت اونم می‌گفت خاله من با دخترت دعوام شده گفت زنه غلط می‌کنی یهو موها دختره رو گرفت هی سرش رو میزد تو دیوار 😐😐😐😐همه جداش کردیم دختره غش کرد بدبخت مردا و مادرا به زنه میگفتن تو زنی آخه جادوگر دختره غش کرد بدبخت آب ریختیم روش بردمش تو ماشین 

دیگه مدیر امد فکر کنم 

آخه این کار درسته؟ حیوون هم اینطوری نمیکنه دیگه 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

خدا لعنتش کنه

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
خدا لعنتش کنه

دختره بدبخت اصلا از حال رفت 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کاش شکایت کنه ازش

اره

2740
مانمی دونیم ماجرا چی بوده  ولی هرچی باشه زنه وحشی بوده !

اره دیگه 

آخه اصلا ببین یه دختر ۱۴ ساله رو یه زن ۴۰ ساله باید سرشو بزنه به دیوار؟

اصلا مادر نباید دخالت کنه بنظرم،فقط میتونه تذکر بده اونم اول ب دختر خودش

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
اره دیگه  آخه اصلا ببین یه دختر ۱۴ ساله رو یه زن ۴۰ ساله باید سرشو بزنه به دیوار؟

زنه هم بی عقلی کرده 

اگه یک ثانیه فکرمی کرد سر بچه رومی زنه به دیوار بمیره یابلایی سرش میاد چه شری گیر میوفته ول می کرد اروم می شد 

ولی واقعا دلم برا دختره سوخت ۱۴سال به نظر من بچست 

بیچاره دختر خودزنه که بااین وحشی زندگی می کنه

2706