2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 35 پست
سکه خوشبختی نمیاره ،چون حتی اگر خدای نکرده اتفاقی ام بیفته فک کنم تا ۱۱۰سکه بیشتر ندن ،اگر آدم خسیس ...

منم مثل شمافک میکنم وباشماموافقم خانواده دارباشخصیت هستن همه انکانات داره پسرمنم هدفم اینه زندگی کنم میخوام زندگیموباعشق بسازم فقط ترسم ازابنه نکنه با۱۴تاسکه منوبعدهابترسونه بگه سکه میدم تمومش کنبم همیشه میگه پشتمم توعشق منی من میخوامت اماارم نخواه یه بارکه شکست خوردم دوباره باترس روبه روشم 

نه کاملاسالم خداروشکرتواین ۲۰ ماه نه اهل رفیق بازی نه چیزی ازش دیدم فقط یه دوست صمیمی داره اونم ازبچگی باهم بودن

خانواده هاهم تقریبا۳سالی میشه همومیشناسن من ترسم اینه مهریه م کمه ارزشم بیادپایین

یکمی خودتو سطح بالا بگیری بد نیستا مگ تو چیت از دخترای این دوره زمونه کمتره ک کم کمش114تا مهرشونه ت ...

من خودموپایین نگرفتم خداروشکرم میکنم ازلحاظمالی پدرم وضعش توپه ازاین اقا ۱۰لول بازبالاتریم من پیش خودم فک کردم این اقاترس داره منم ک میخوام زندگی کنم بعدگفتم کی مهریه داده کی گرفته اماته دلم میلرزه باز😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم باید بری پیش مشاوره

منم موردی دیدم که با مردی که زن طلاق داده ازدواج کرده و خانوم خوشبخته 

البته مردای اینطوری چشم ترس هستن .

ولی قبل نامزدی و بعد نامزدی باید خیلی با سیاست رفتار کنی که هم اعتماد سازی بشه و هم اگه مشکلی داره برای شما خود واقعیش رو نشون بده تا بتونی قبل عروسی یه دل بشی 

۲۰ ماه که ماباهم دوستیم واین اقامنوخیلی دوست داره اماشرطش واسه زندگی مهریه ۱۴تاس بنظرتون کارم اشتباه ...

نه 14 تا خوبه 

اصل زندگی به مهریه و طلا و...... این چیزا نیست 

خوب بودن همسر مهمه عزیزم 

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
تموم پرونده هاشونشونم داده تموم مشکلات ازسمت خانومش بودبعدماه عسل اقدام ب جدایی میکنه مهریشومیخوادای ...

اینا ظاهر قضیس ببین چی شده که بعد ماه عسل رفته مهر گذاشته اجرا...من خودم به شخصه مجرد باشم عمرا با چنین کیسی ازدواج کنم ارزش خودمو بیشتر از 14 تا سکه میدونم من 100 رو قبول نداشتم که مهریم بود چه برسه 14 سکه...

اومدی اینجا واقعا راهنمایی بخوای یا اومدی تأییدیه بگیری از کاربرا چون میبینم همه اونایی که گفتن باهاش ازدواج کن ریپ زدی و باهاشون هم نظری 

اگه میخوای قبولش کنی خب دیگه تاپیک زدنت چیه دوست عزیز.

من اگه جای شما بودم رد میکردم همون اوایل رابطه که به ۲۰ ماه هم نرسه .

یه مقدار باید به خودت زمان بدادی 

سنی هم نداری 

ازدواج هم اش دهن سوزی نیست منم تو سن کم ازدواج کردم الان خستم از زندگی 

بشین با خودت فکر کن و با یه مشاور در میان بزار 

مسئله یه عمر زندگی هست نه چندتا سکه 

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !
2740
اومدی اینجا واقعا راهنمایی بخوای یا اومدی تأییدیه بگیری از کاربرا چون میبینم همه اونایی که گفتن باها ...

نه اومدم تاییدبگیرم ن چیزی 

وابستگی جدیددارم بهش اون کاملاجدی وقتی مسله جدی پیش میاداون تموم احساساتشومیذاره کنارانگاردنیاروسرم خراب شده حس میکنم بره من تموم دنیام تاریک میشه فک میکنم ب بست میرسم 

سکه ملاک زندگی؟

تودوراهیم حالم خرابه

عزیزم باید بری پیش مشاوره منم موردی دیدم که با مردی که زن طلاق داده ازدواج کرده و خانوم خوشبخته&nbs ...

میترسم برم مشاوره بگه ب دردهم نمیخوریننمیدونم درکم میکنین یاشایدم ازم بخندین امایه روزم فکرب جدایی ک میکنم دیونه میشم

اینا ظاهر قضیس ببین چی شده که بعد ماه عسل رفته مهر گذاشته اجرا...من خودم به شخصه مجرد باشم عمرا با چ ...

خیانت کرده خانومش همون اقاپیامک داده ب همسرش دست خانومش روشده وقتی پیگیری کرده دیده دوست پسرش بوده گفت.....همه چیودیدم 

بخاطراینکه تموم امکانات داشت ازاین پسرسوسول مامانی نیست روپاخودشه  این اقا قبل ازدواج مادرشون ...

داری خودتو توجیه میکنی!

اگر روی پای خودشه پس جرا اموالش به نام ننه باباشه؟

خیلی هم هوسبازه چون اومده سراغ اونی که از قبل می شناخته و زندگی یکیو خراب کرده

خلاصه از ما گفتن بود آدم جالبی نیست(هر کی میگه مهریه کم یعنی پیش از ازدواج داره به طلاق فکر میکنه)

وگرنه من که بخیل نیستم

امیدوارم هیچ دلی تنها نمونه و همه عاقبت بخیر و خوشبخت و خوشحال باشن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
نه اومدم تاییدبگیرم ن چیزی  وابستگی جدیددارم بهش اون کاملاجدی وقتی مسله جدی پیش میاداون تموم ا ...

عزیزم بهترین راه مشاوره هست .

با وابستگی شدیدت نمیتونی درست تصمیم بگیری .

کاش میشد مثل باران میشدیم ؛ مهربان و تازه و بی ادعا !
داری خودتو توجیه میکنی! اگر روی پای خودشه پس جرا اموالش به نام ننه باباشه؟ خیلی هم هوسبازه چون اوم ...

ممنون ک داری بیدارم میکنی برام دعاکن ک بتونم بامنطق برم جلو😥😥انقددوستش دارم چشمموروهمه چی بستم

2706