2737
2734
عنوان

ازدواج

414 بازدید | 35 پست

باسلام خدمت دوستان عزیزم ممنون میشم صادقانه جواب بدین خیلی خیلی این روزاحالم بدباهرسوال یاجوابی به شدت حالم خراب میشه 

۲۷ سالمه چندسال بایه پسری دوست بودم خیلی خیلی همودوست داشتیم اماپدرم مخالف شدیدبود نذاشت این وصلت صورت بگیره بخاطرشرایط مالی حتی نذاشتن بیان خواستگارم ومن باهزارتاناراحتی غم غصه جداشدم اون زمان چندین موردخوایتگارخوب ازدست دادم

وبعداون لاخواستگارقبلیم اشناشدم قرارگذاشتیم ک باهم اشناشیم اگه موردقبول هم بودیم بعد۳یا۶ماه ببادجلواینم بگم این اقایه ازدواج داشته دقیقابعد۵روزبعدعروسی بحثشون میشه پرونده هایی که ازدختردیدم شکایت متوجه شدم حق بااین اقاس 

این اقاگفت ترس دادم روزاول بهم گفت مهریه بیشتراز۱۴نمیزنم من اوایل خیلی خیلی حالم بدبودباهاشون کات کردم امانمیدونم چراعاشقش شدم خودم موندم توقراراول توثانیه اول مهراین اقابه دلم نشست ازلحاظ مالی شرایطش خوبه وخانوادا بسیارخوبی داره 

سوالم اینه ایاکسایی که مهریشون ۱۴سکه س خوشبختن توزندگیشون ؟

بنظرتون وام ازدواج بدم به ابن اقا ؟بنظرتون ازپدرم بخوام که وام ازدواج بده چون سکه ای ک به خانومش داده میگه فقط میتونم واست طلابگیرم اگه میخوای تاعقدکنیم دوسال زیرعقدبمونیم تامن بتونم عروسی بگیرم؟

این اقادرضمن هیچی به اسمش نیست وهمش ب اسم پدرشه اماهمه چیش مستقل 

روزیبودمیگفتم زیر۳۰۰ تاسکه نمیزنم بنظرتون کارم اشتباه خواهش میکنم خانوماکمکم کنین خواهش میکنم راه درست جلوپام بذارین کارم شده گریه سردردگمم اینم بگم پسره خیلی اخلاقش عالی اماتاچیزی میشه سریع تماساشوکم میکنه فقط درحال فکرکردن

دوستاگلم بنظرتون پرم باخانوم قبلیش صحبت کنم یاحرفااین اقااکتفامیکنه درضمن ما۲۰ ماه باهمیم ۱۰ روزپیش خواستگاری کرون امامن هنوزسردرگمم

ممنون میشم راهنمایم کنین

سوالیم داشتین بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم مدت آشنایی رو بیشترش کن 

بعد این آقا یه بار لطمه خورده طبیعی هست که ترس داشته باشن

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔

بنظر من با مردی که زن طلاق داده اصلا ازدواج نکن موردایی که من خودم دیدم از اطرافیان آخرش به جدایی کشیده شده اینکارو با خودت نکن سنی نداری که میخوای با کسی که زن طلاق داده ازدواج کنی موارد بهتری واست هست عجله نکن

یه چیزی بگم من کاملا درکت می‌دونم اگه تاپیکای قبلم رو ببینی که چطور تو دو راهی مونده بودم اما رفتم مشهد با دل شکسته از امام رضا کمک خواستم چنان از سردرگمی نجاتم داد که خودمم نفهمیدم چی شد شما هم همین کار رو انجام بده چون هیچکس جز خدا و ائمه نمی‌تونن کمکت کنن

همیشه میگن دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی تاثیر داره،خواهرهای گلم لطفاً برای خوشبختیم یک صلوات بفرستید😘🙏
2740

سکه خوشبختی نمیاره ،چون حتی اگر خدای نکرده اتفاقی ام بیفته فک کنم تا ۱۱۰سکه بیشتر ندن ،اگر آدم خسیس و معتاد وهرزه ای نیست وخانوادشو کامل میشناسید بنظرم مورد خوبیه برای ازدواج

وای نه

اینا که همه چیو میزنن به اسم پدر مادرشون خیلی خطرناکن مخصوصا ایشون که به گفته ی خودش مار گزیده ست

اصلا چرا میخوای با مردی که طلاق گرفته ازدواج کنی؟

والا خانم های مطلقه میرن با پسر مجرد ازدواج میکنن بعد ایشون عنر عنر اومده میگه هیچی ندارم مهریه هم نمیدم که هر وقت دلم خواست بذارمت کنار؟!

هرگز قبولش نکن که هیچی بهش فکر هم نکن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

من خودم قراره با دو تا سکه ازدواج کنم خدا بخواد

اما این توافق بین ماست

نه که ایشون از الان خط و نشون بکشه

ضمن اینک من خودم با همچین کسی ازدواج نمیکنم چون تو باید جور زن قبلی رو بکشی تا اعتماد کنه بهت 

اون اقا و هم شما نیاز به تراپیست دارید تا شرایطتون اوکی شه

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
مطلقه س تازه واست شرط گذاشته ۱۴ سکه؟؟؟ بعد پدرت حاضره تو رو به مطلقه بده حاضر نیست به یک پسر با سطح ...

پدرم این اقارودوسال میشناسه ومیگه خانواده خوبی داره اماده روزکه خواستگاری کردن پدرم درسکوت ومنم حال روحیم به شدت خرابه میگه من ۱۴تاسکه میخوام تااخرعمرمم باهات خوبم تعهدمون عشق نه برپایه سکه وطلا

عزیزم مدت آشنایی رو بیشترش کن  بعد این آقا یه بار لطمه خورده طبیعی هست که ترس داشته باشن

۲۰ ماه که ماباهم دوستیم واین اقامنوخیلی دوست داره اماشرطش واسه زندگی مهریه ۱۴تاس بنظرتون کارم اشتباه؟20رمان کمی نیست نزدیک به دوسال 

بنظر من با مردی که زن طلاق داده اصلا ازدواج نکن موردایی که من خودم دیدم از اطرافیان آخرش به جدایی کش ...

تموم پرونده هاشونشونم داده تموم مشکلات ازسمت خانومش بودبعدماه عسل اقدام ب جدایی میکنه مهریشومیخواداین اقام هیچی ب اسمش نیست وبعددو۲۴روزبه زندگی میخوادبرگرده اماپسش میزنه بعدیه سال نیم جداشدن 

میگه من حتی یه شب خونه خودمون بااین خانوم نخوابیدم انگارتوعقدتموم شده واسم

وای نه اینا که همه چیو میزنن به اسم پدر مادرشون خیلی خطرناکن مخصوصا ایشون که به گفته ی خودش مار گزی ...

بخاطراینکه تموم امکانات داشت ازاین پسرسوسول مامانی نیست روپاخودشه 

این اقا قبل ازدواج مادرشون اومدخواستگاری کردازم من وپدرم چون اون زمان شناختی ازش نداشتیم جواب منفی دادیم سریعااین اقابعدبعد۲ماه فک کنم بعدش نامزدی کردوچندماه بعدش  مشکلات طلاق

منم کات کردم بعدچندماه باهم اشناشدیم الانم ۲۰ ماه ازاشنایم میگذره

2706