2737
2739
عنوان

جواب آزمون آموزگاری اومد؟

143 بازدید | 16 پست

با اینکه مطمئنم ماهایی که سهمیه نداریم حتی پاسخ نامه مون بررسی ام نمیشه ولی برام جالبه بدونم کی جوابش میاد

اینجا کسی شرکت کرده ازمون استخدامی معلمی؟

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

سهمیه که جدا رقابت میکن 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم 

چه در کنکور چه در این آزمون ها این رو بدون که کسانی سهمیه دارند به صورت گروه مجزا ارزیابی میشن . مثلاً منطقه بندی کنکور ۱و۲ و ۳ هست علاوه بر این سهمیه ها هم جدا هستند یعنی کلیه کسانی که سهمیه دارند باهم رقابت کرده و بررسی میشن. کسی قرار نیست حق کسی دیگه رو بخوره 

تازه ظرفیت آزاد ها همیشه بیشتره . الان امسال من نمی‌دونم شما از چه شهری شرکت کردی مثلاً برای یه منطقه تهران ۷۰۰ و خرده ای زن در آزاد میخواستن حدود ۱۲۰ تا در سهمیه 

جدا رقابت می کنن؟  شغل زایش داره؟   از سهمیه آزاد برمیدارن میدن به اونا  بعد با کمتر ...

نه درصد اونا جداس اصلا کاری ندارم به بقیه صحبتاتون 

طرفداری هم نمیکنم 

مثلا از ۱۰ نفر سه نفر از سهمیه جذب میشن 

۷نفر ازاد

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740
نه درصد اونا جداس اصلا کاری ندارم به بقیه صحبتاتون  طرفداری هم نمیکنم  مثلا از ۱۰ نفر سه ...

خب همون سه نفر از ده نفر آزاد برداشته میشن   اگر آزادها درصدهاشون ۴۵ باشه قبول نمیشن به ناحق  میره برای اون سه نفر و بادرصدهای خیلی کمتر قبول میشن دوست خودم با نمره ۱۶ قبول شد جانبازی باباش بالای بیست و پنج   کلی زمین و سهام و وام و بن ماشین و غیره گرفتن ی کلمه هم نخوند کلا سطح درسیش ضعیف  تغییر رشته ای بود یعنی صفر رفت سر جلسه    سهمیه آزادها حداقل نمره لشون ۴۵  ۵۰     دانشگاهشم همین نخونده

نه درصد اونا جداس اصلا کاری ندارم به بقیه صحبتاتون  طرفداری هم نمیکنم  مثلا از ۱۰ نفر سه ...

وجدانن خودت بفهمی با مثلا نمره ۴۵ قبول نشدی ی سهمیه با کمتر نصف نمره ات استخدام شده چی می گی؟

وجدانن خودت بفهمی با مثلا نمره ۴۵ قبول نشدی ی سهمیه با کمتر نصف نمره ات استخدام شده چی می گی؟

من طرفداری نمیکنم 

ایشون میگن اصلا پاسخنامه هارو نگا نمیکنه 

درجوابشون‌اینو میگم‌ نمیدونم شما چرا جبهه گرفتین 

من طرفداری نمیکنم  ایشون میگن اصلا پاسخنامه هارو نگا نمیکنه  درجوابشون‌اینو میگم‌ نمیدون ...

متوجه منظورتون شدم الان     جبهه من از نظر این بود که  گفتین جدان  خیلی ها فکر می کنن با جدا کردنشون ناحقی برداشته شده درصورتیکه سرجاش مخصوصا شغل که بجای افرادی میرن که بیشتر زحمت کشیدن

2706