2733
2739
عنوان

عوارض قرصه؟

78 بازدید | 13 پست

ورم بعد از قرص قرص اورژانسی طبیعیه؟من ۴فروردین خوردم۵روز بعدش خونریزی شدید گرفتم و اینکه رابطمم لاپایی بود و منی ريخته شد سمت واژنم بلافاصله تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم الان ورم کرده شکم تا رحمم و پریودمم عقب افتاده تا آخر این ماه باید می‌شدم ک نشدم شنبه ۲۱ روز بعد اون رابطه بتاتیتر دادم ۲بود و هفته قبلشم ۱۶روز بعد رابطه بتام بازم منفی بود و ۲بود خیلی میترسم حامله باشم بدبخت میشم 😭

دختر چیکار کردی با خودت؟چرا دوبار اورژانسی خوردی؟

یه بار میخوردی کافی بود

بعد احتمالا واسه دوره pms تا پریود بشی

بعدم مگه نخوندی از عوارض قرص اورژانسی عقب افتادن پریوده

هورمونات ریخته بهم اینجور شدی نگران نباش پریود میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دختری اصلا نیاز نبود قرص اورژانسی بخوری چون اصلا باردار نمیشی بعدشم پریودیت بخاطر قرص اورژانسی به هم ریخته چیزی نیست قرص اورژانسی هم فقط یک بار در سال مجازی که بخوری بیشتر از اون باعث خیلی مشکلات میشه دیگه استفاده نکن

2728
عزیزم اگه دختری اصلا نیاز نبود قرص اورژانسی بخوری چون اصلا باردار نمیشی بعدشم پریودیت بخاطر قرص اورژ ...

بله دخترم ولی آخه چرا ورم داره شکم تا رحمم خیلی میترسم 😭

2740
بارداری نیس که؟خیلی میترسم 😭

نهههه ببین وقتی خون ریزی شدید میکنی اصلا محاله حامله باشی

و بعد اینکه تو هایمن داری غیر ممکن نیست ولی خیلیییی درصدش کمه که باردار بشی

بعد تازه تو ۲ بار اورژانسی خوردی اصلا غیر ممکنه حامله باشی

نهههه ببین وقتی خون ریزی شدید میکنی اصلا محاله حامله باشی و بعد اینکه تو هایمن داری غیر ممکن نیست و ...

باید برم سونو ممکنه کیست ب وجود آورده باشه اون قرص