2733
2739

من قبلا با داداش زن عموم یه نامزدی ناموفق داشتم الانم ازدواج مجدد کردم و باردارم داداش ایشون بخاطر مامانم باهام ازدواج کرده بود و چشم داشت به مامانم و میخواست با مامانم رابطه داشته باشهد

تو نامزدی کلی منو کتک زد و کل پول هامو بالا کشید یه ماشین و ۵۰۰ میلیون پول منم زود جدا شدم اصلا پیگیر پولم نشدم 

قضیه اینه که زن عموم خیلی وقیحه خیلی به مامانم و بابام خیلی تهمت ها میزد عموم هم همینطور 

حتی عموم که یه مرد شریفی بود و وضعیت مالی متوسط رو به بالایی دارن ولی عموم مجبور به دزدی از کارخونه بابام و باغمون کرده بود ما فهمیدیم کار عمومه صدامونو درنیاوردیم به روش نیاوردیم بخدا هر کی بود میزد دهن داداشش 

هستید بگم زن عموم چه تهمت هایی میزنه ؟فقط بگید چیکار کنم باهاشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بعد جداییم پشت سرم تهمت زدن که من خیانت کردم بخدا من کوچیک ترین خیانتی نکرده بودم به جون بچم قسم که تو شکممه 🥲بهم گفتن مثل خرابا لباس میپوشید شاید من باحجاب نبودم ولی خراب هم نبودم

بابای من چند تا شغل داره طبیعیه که درامدش خوب باشه 

بابابزرگم سهم ارث همه بچه هاشو وقتی زنده بود داده بود عموم اینا فروخته بود مال بابام مونده بود حتی بابام بعد فوت پدربزرگم از ارث سهم خودش به عموم هم داد 

زن عموم همه جا میشینه میگه ما با پولای پدربزرگم ادم شدیم و بابام از اونجا پولدار شده و پول بابا بزرگمو بالا کشیده در صورتی که بخدا دروغه تا ۹۵ سالگی پدربزرگم بابام از بابا بزرگم مراقبت کرده حتی یه مدت قبل فوتش سرطان گرفت برای درمان بابام خارج از کشور برد باباشو و فقط بابام خرج بابابزرگمو داد

نمیدونم مامانم خیلی خوشگله ولی این دلیل نمیشه ادم به مادرخودش چشم داشته باشه

کارخوبی کردی ک ازش جداشدی و یه زندگی براخودت ساختی اصلامحل نده بزرگترین عذابی ک نیتونی بهشون بدی کم محلیه..واکنش نشون بدی ادامه میدن

خدایاخودت شاهد همه اتفاقا بودی و همه چی و سپردم ب خودت🤍
2706