2737
2739
عنوان

موتوروماشین شارژی

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اندازش خیلی بزرگه وتا۷۰ کیلو میشه استفاده کنه ۴۵دقیقه هم شارژنگه میداره شوهرم میخواست دیشب برا ...

اکه حیاط ندارید نخر عزیزم

من پدرم برا تولد یکسالگی پسرم خریدن، تا دوسالگی خودم با کنترل بود تو خونه راه میبردمش اینم ذوق داشت

بزرگتر شد میگفت خودم برونم که میزد به مبل و میز 

و همسایه تذکر داد دیگه استفاده نشده 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2728
اها،از چه قیمتی شروع میشد؟ قیمت پایینش چند بود ؟قیمت بالاش چند؟

همه جور داشت دیگه

البته قیمت کمتر سایزش هم کوچکتر

اگر موتور مدنظرته

از چهار پنج تومن شروع میشد به بالا

من ۱۳ تومن خریدم موتورش قوی تا ۸۰ کیلو وزن ساپورت میکنه

پسر همسایمون داشت ولی خودش کوچیک بود نمیتونست سوار بشه، پسر اون یکی واحد بشدددت پررو بود هروقت تو حیاط بود میرفت سوارش میشد و گاااازززز میداد. مادر اون بچم بدش میومد و روش نمیشد ازش بگیره. شما هم اگه بچه جاریت اینجوره دیگه از دستتون میگیره.

راضیی؟

خیلی

پسرم خیلی کلا عشق موتور و ماشین

قبلا ماشین شارژی داشت تو خونه و بعد بیرون بازی می‌کرد ولی خب جاگیر بود و حملش سخت

ولی این موتور خیلی خوبه

همش تو کوچه سوار میشه 

تو پارک هم میبرم بازی میکنه

فقط بدی که داره شارژش که کمه زیر یک ساعت

2740
پسر همسایمون داشت ولی خودش کوچیک بود نمیتونست سوار بشه، پسر اون یکی واحد بشدددت پررو بود هروقت تو حی ...

مگه ببرمش پارک ونزارم تو خونه سوارش شه

دخترم   وباباش  همه دنیامن  
همه جور داشت دیگه البته قیمت کمتر سایزش هم کوچکتر  اگر موتور مدنظرته از چهار پنج تومن شروع م ...

بچه من دختره فکر نکنم موتور مناسبش باشه 

چهارچرخ میخام اونم قیمتش زیاد نباشه در حد 6.7 تومن ،بنظرت قدرتش خوبه این فیمتی؟

دقیقا مشکل من

نخرید اصلا استفاده نداره 

بخواید یکسره خونه باشه خونه بزرگ میخواد بخواید ببرید بیرون بعد بیارید خونه کلی باید برای تمیز کردنش وقت بزارید 

بعد یه مدت کم هم ازش زده میشن و دیگه سوار نمیشن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
خیلی پسرم خیلی کلا عشق موتور و ماشین قبلا ماشین شارژی داشت تو خونه و بعد بیرون بازی می‌کرد ولی خب ...

برعکس ماکوچه هم نداریم خونمون رو خیابونه که بره بازی کنه🤦🏻‍♀️

دخترم   وباباش  همه دنیامن  
2706