2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید برسی کنید اگر مشکل تخمدان نداشته باشید ،با یک حجامت ساق درست میشه

برم مسافرت بیام میزم دکتر فعلا میخوام امروز پری بشم تا موقعی که میرم تموم شه 

خدایا شکرت 
2738

چیزای با طبیعت گرم بخور مثل دارچین، زنجبیل، زعفرون 

ولی زمان می‌بره، امروز نمیشی

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 
چیزای با طبیعت گرم بخور مثل دارچین، زنجبیل، زعفرون  ولی زمان می‌بره، امروز نمیشی

دیروز دوتا لیوان چای دارچین غلیظ غلیظ خوردم نشدم از گرما داشتم میمیرم تب کرده بودم بازم نشدم 

خدایا شکرت 
خونریزی شدید عه میگن بعضی دمنوش  و اینا خونریزی شدید میکنه تا ده روز هم شاید خونریزی کنه آ ...

نه من هروقت نميشم ميخورم خونريزي هم طبيعيه مثل هميشه

حق گوی اعظم... تو تاپیک های سیاسی منو میبینی😁
دیروز دوتا لیوان چای دارچین غلیظ غلیظ خوردم نشدم از گرما داشتم میمیرم تب کرده بودم بازم نشدم 

چند روز پشت هم باید بخوری عزیزم

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 
2706