2733
2734
عنوان

بنظرتون داداشم خیلی حساس

365 بازدید | 22 پست

با خانواده نامزدش رفته بیرون بعد پسر عمو نامزدش خیلی بع زن داداشم نگاه میکنه و کلا کارای داداشمو و نامزدش رو زیر نظر داره قشنگ زل میزنه بهشون داداشمم خوشش نمیاد میگه وقتی چند نفر دیگم هستن چرا بع ما نگاه میکنه ولی بع بیشتر به زن داداشم تا حالا چند بار پسر عموی زن داداشم اینکارو انجام داده داداشمم بع مادر خانمش گفت دیگ اونم گفته نه حساس نشو زن داداشمم ناراحت شده و بحث بزرگی درست کرده داداشمم میگه ما همگی رفتیم بیرون کلی خرج نامزدم کردم اخرش اخماش توهم لیاقت نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تقصیر زن داداشت ک نیس اون نگاهش میکنه ک غر زده بهش

دیگه نرن باهاش بیرون

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2731
2738
خب داداشم حرص میخوره از همین ولی نامزدش و مادر خانمش میگن ثابت کن ک نگاه کرده

ببخشید ولی زنداداشت و مادرش خیلی خنگن 

ینی چی ثابت کنه؟! 

ببخشید که داداش شما شوهرشه بلاخره 

ینی حرف شوهرشو باید زمین بزنه طرف پسر عموشو بگیره؟! که چی مثلا 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
بهشون بگو پدرسگااااا چشه تو یک ثانیه هزاران بار می‌چرخه من چجوری ثابت کنم

حرف داداشمم همینه بعد فکر کن شنیده که وقتی زن داداشم میره خونه عموش پسر عموش با زیر پوش رکابی و بد میشینه جلو زن داداشم  اینو هم ک داداشم شنیده بدتر حساس شده

2706