2737
2734

کلا ازمونا سخت تر کنکورن...منم این اواخر افت کردم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا ازمونا سخت تر کنکورن...منم این اواخر افت کردم

واقعا دارم نا امید میشم کم کم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
واقعا دارم نا امید میشم کم کم

نه توجه نکن نزدیک کنکور روحیه تو بالا نگه دار خیلی تاثیر داره(یکی میخواد اینارو به خودم بگه😂😪)...سنجش دادی؟درصداتو میشه بگی

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
نه توجه نکن نزدیک کنکور روحیه تو بالا نگه دار خیلی تاثیر داره(یکی میخواد اینارو به خودم بگه😂😪)...س ...

اره سنجش دادم پایه بود اما 

میانگین درصدام 30 بود  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
اره سنجش دادم پایه بود اما  میانگین درصدام 30 بود    

اوم منم تقریبا همین بود فقط زیست55 و ریاضی12....نگران نباش وضعیتمون بد نیس

2740