2733
2739
عنوان

باهاش اتمام حجت کردم+اسکرین شات

2683 بازدید | 136 پست

دیشب کنجکاو شدم سرک کشیدم تو گوشیش 

وارد اینستاگرامش شدم دیدم ی شخصی که زن خراب بود به نام ipani_bax فالو کرده بود

علت دیدن این پست رو زدم اینستاگرم پیام فرستاد که این ریلز مورد علاقه ترین ریلز فیدتون بوده و به تازگی فالوش کردین 

اولش خواستم دعوا راه بندازم اومدم اینجا بچه ها گفتن پیام هاتو پاک کن آخه تو روبیکا پیامش داده بود کلی حرف زشت بارش کرده بودم

پیامامو پاک کردم صبح آروم بودم حتی به روشم نیاوردم ، الان که سرکار بود دیدم اینستاگرام آنلاینه بهش پیام دادم با خوش زبونی باهاش صحبت کردم 

من دندونام بخاطر عفونت مکرر ریختن وحشتناک شده چهرم اصلا عین خیالش نیست

ی قرون نمیزاره دستم بمونه 

خیلی دروغ میگه خیلی بددل و شکاکه خودش

پست بعد اسکرین ها رو میزارم

@pariy_daryayi    

@پری_۱۳۷۳    

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعدش دوبار زنگ زد رد تماس زدم الآنم گوشیمو دایورت کردم رو خط خاموش

شمام خیلی کوتاه اومدی تحت فشارش بذار برو دندوناتو درست کن قشنگ لباس بخر آرایش کن بخاطر خودت بخودت برس خودتو فدای شوهر نکن انقدم بفکر شامو ناهارش نباش یروز بگو سرم درد میکنه حاضری بخر انقد خدمت کردی بدعادت شده

زنی ک خرج نداره ارج نداره یه همچین چیزی

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2740

کامل معلومه یچیش هس

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

دلبر جان من از قبل کاربری شما رو میشناسم ی نصیحت خواهرانه؟چرا به فکر بچه ی دومی؟شما که میبینی وضعیت اینطوره؟ناراحت نشو از حرفم ولی در قبال آینده اون بچه مسئولی میخوای به خواست خودت بدنیا بیاریش.بیشتر فکر کن❤️

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
دلم گرفت:(( شاید باورت نشه همه رو درک کردم و اشکام ریخت😭 میفهمم چ حس بدیههه

😔💔قربونت برم

دست پیشو میگیره پس نیوفته میگه تو چرا بهم شک داری🤣

اینارو رودر رو بگی بنظرم بهتره نمیتونه بهونه بیاره درس جواب نده البته شما هم از حقت کوتاه نیا برو دن ...

رو در رو داد میزنه و نمیشه راحت حرف زد 

چی بگم💔

اسم شوهرت هادی ؟؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706