2733
2734

کلا بهش شک دارم . از چشمم افتاده . ولی دوس ندارم یه ادم کثیف تو خونه ام باشه . چند روز پیش تو کیف کارش یه ورق قرص ویاگرا دیدم. چیزی نگفتم . گفتم چند روز بگذره ببینم مصرف میکنه . چون ما اصلا با هم رابطه ای نداریم . امروز دیدم قرص ها دیگه نیستن . تو کشوی لباساش هم یه بسته کاندوم بود. دیدم اونا هم نیستن . بهش شک کردم . جز کشوی لباسش جایی نداره بزاره  .  میخوام برم الان بهش بگم کجا گذاشتیشون ولی همیشه دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خاک توسرش.چه علتی داره آخه. مشکلی بینتون هست

نه از اول همینجوری بود . گاهی پیش اومد ک دیگه اینجوری نبود یه دفعه تو یه هفته هر روز . ولی بعد دوباره تا یه سال از کنارمم رد نمیشد . ولی کلا سرده الانم خیلی وقته اینجوری شده . 

هیچ کمبودی نداشت . از همون روز اول همین جوری بود 

سیاست زنانه هر مردی رو از پای در میاره سعی کن مشاوره داشته باشی ،نسنجیده ،عجولانه،هیچ کاری نکن با حرف این ان او هم زندگیتو بهم نریز فکر کن چی صلاحه 

خودت میگی رابطه ندارین خب بنده خدا باید چکار کنه تو که باهاش نمیخوابی چجوری خودشو خالی کنه خودت ...

هوووووووف ادمو عصبی میکنین .مگه گفتم من نمیرم پیشش ؟ اون نمیخواد . جاشو جدا کرده . خودشو میزنه ب خواب . یهو نصف شب میبینم بیداره داره با گوشیش ور میره بعد ازم قایم میکنه . بهش صد بار گفتم مشکلت چیه . عصبی میشه . اخرم برگشت گفت اره مشکل دارم ولی تقصیر من انداخت. میگه زنهای تو خیابونو میبینم تحریک میشم. 

2706