2737
2739

امیدوارم بتونم منظورمو برسونم

یه دوست دارم هیچ وقت خودش مستقیم نمیگه کاری رو انجام بدیم. حرف میندازه منتظر میمونه من بگم 

مثلا دو روزه هی داره میگه حوصله ام سر رفته ( اگه یه ماه پیش بود من میگفتم پاشو بریم بیرون ) . این دفعه هیچی نگفتم بعد دقیق امروز اومد گفت دلم سینما میخواد . و انتظار داره منم بگم عهه پس بریم

واقعا دلیلش چیه😐😐 حس میکنم خیلی کار ضایعیه که من هی بگم خودش تاحالا نشده درخواستی داشته باشه حرفو میندازه که من بگم ‌ .این یه مثال بود چیزای دیگه ام همینجوریه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد ب نفس نداره

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2731

اوف لعنت به این مدل آدما من که همیشه خودمو به خریت میزنم  وانمود میکنم نگرفتم حتی تیکه انداختن رو هم به روم نمیارم حتی با تیکه انداز همراه میشم خواهر شوهرم گاهی میرفت تو اتاق خودشو میزد گریه میکرد از دستم که هرچی تیکه میندازه نمیگیرم 

من واقعا هیچوقت رد نمیکنم  خیلی کم ‌. نسبت به من اره

خب دیگم قبول نکن

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740

احساس سیاستمدار بودن بهش دست داده 

ولی این ادم تو زندگی مشترکش موفق میشه 

چون باعث میشه طرف مقابل همیشه حس کنه در حق ایشون کوتاهی کرده و همیشه در تلاش باشه تا رضایتشو بدست بیاره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
احساس سیاستمدار بودن بهش دست داده  ولی این ادم تو زندگی مشترکش موفق میشه  چون باعث میشه ...

بعد میدونی بیرون هم که بریم 

سن‌مون کم نیستا ولی باید یکی مارو ببره مثلا باباش ما رو میبره . بابای من میاره 

یه حس بدی به آدم دست میده که من گفتم بریم بعد اینم میخواد به خانواده ش بگه که اره دوستم گقته بریم 

2706