2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سوال به خیلی فاکتور های مختلف نیاز داره تا جوابش به دست بیاد  اولین نکته حالا روحی خودتون ...

دقیقا

منم عروسی نگرفتم.

ولی نامزدی حسابی تو تالار داشتم.

به جای عروسی ام مهمونی گرفتیم و جوونا رو دعوت کردیم.منم پیراهن سفید پوشیدم

خرجش خییییلی کمتر از عروسی شد.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خودت ببین حست چیه

میشع فقط لباس بپوشی و آتلیه و بقیه پولش هک طلا بگیری یا سفر برین یا ماشین بخری ....

میشه یه عروسی جمع و جور فقط با افراد درجه یک بگیری خاله و عمه و دایی دو طرف ......نه صدتا آدم که سالی یکبار نمیبینی

2728
دقیقا منم عروسی نگرفتم. ولی نامزدی حسابی تو تالار داشتم.  به جای عروسی ام مهمونی گرفتیم و جو ...

بله منم مانتو شلوار گلدوزی شده شیری رنگ پوشیدم 

آرایشگاه رفتم و خیلی کم آرایش کردم 

عکس گرفتم توی آتلیه 

کیک هم داشتیم توی سالن

غذامون خیلی عالی و چند مدل بود 

آنقدر مراسم شیک بود همه تحسین میکردن

ولی فیلمبردار، ماشین گل زدن، کارت عروسی و خرج‌های بیهوده نداشتم 

البته بستگی به عروس خانم و آقا داماد هم داره که چطور روحیاتی دارن

خوشبحالت چ زندگی داشتی

چرا خوش به حالم خوشگلم؟؟؟

شما ام یه مراسم جمع و جور بگیر.

بقیه هزینه رو برو سفر..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
بله منم مانتو شلوار گلدوزی شده شیری رنگ پوشیدم  آرایشگاه رفتم و خیلی کم آرایش کردم  عکس ...

خوشبخت باشی عزیزم

مهم خوش و خوشبخت بودنه..

یه مراسم خیییلی ساده باشه ولی بدونی که ارامش داری و خوشبختی..

من خواهر شوهرم تو هتل ارم مراسم داشت. حیف که باهم نساختن

منم میخوام همین کارو کنم

کجا بری؟

چرا خوش به حالم خوشگلم؟؟؟ شما ام یه مراسم جمع و جور بگیر.  بقیه هزینه رو برو سفر..

از همون اولش بهش گفتم بابا من با این قیافه چرا میخای با من ازدواج  کنی اونم اصرار منم بدم نیومد 

اون وقت بیاید این همه خرج واسه من بکنه اصلا ارزشو داره

از همون اولش بهش گفتم بابا من با این قیافه چرا میخای با من ازدواج  کنی اونم اصرار منم بدم نیومد ...

چرا این حرفو بهش زدی؟؟؟؟🤔🤔😳😳😳 برام سوال شد واقعا

2706